Полтава - Крим

Полтава – Крим– Полтава

Шукаєте недорогий і комфортний варіант, як добратися з Полтави до Криму? Скористайтеся послугами надійного перевізника! Щодня ми здійснюємо автобусні рейси по напряму, який вас цікавить, і назад. Гарантуємо швидку і безпечну поїздку без пересадок і піших переходів в міста Кримського півострова (Джанкой, Сімферополь, Алушта, Севастополь, Феодосія, Євпаторія).

Бронюємо трансфер до Криму: Полтава - Сiмферополь, Полтава - Алушта, Полтава - Ялта, Полтава - Севастополь, Полтава - Феодосiя,Полтава - Керч, Полтава - Євпаторія. І назад.

Пасажирські перевезення до Криму з Полтави

Пасажирські перевезення з Полтави до Криму завжди користувалися популярністю. Щодня люди вирушають на екскурсію, у відрядження, в гості до друзів або родичів, на санаторно-курортне лікування, бізнес-тренінги і так далі І хоча в Полтаві достатні багато компаній, які надають різні транспортні послуги, ми ж прагне бути завжди на крок попереду конкурентів. Комфортабельні автобуси, кваліфіковані водії, доступні ціни плюс багатолітній досвід пасажирських перевезень – наші головні переваги.

Бронюємо трансфер до Криму: Полтава - Сiмферополь, Полтава - Алушта, Полтава - Ялта, Полтава - Севастополь, Полтава - Феодосiя, Полтава - Керч. I назад.

Особливості маршруту Полтава – Крим

Декілька переваг, чому маршрут Полтава – Крим краще за інший транспорт:

 • доступна вартість проїзду – ціна квитка на гідному рівні порівняно з вартістю квитка на потяг;
 • комфортабельні автобуси із зручними пасажирськими сидіннями, телевізором, кондиціонером і великим багажним відсіком. В дорозі ви можете дивитися кіно, слухати музику, читати і відпочивати;
 • широкий кругозір, який відкривається пасажирам під час поїздки, – красиві місця і пам'ятки старовинних міст Кримського півострова;
 • незаплановані зупинки з потреби (на відміну від подорожей поїздом або літаком);
 • безпека – ми ретельно стежимо за технічним станом транспорту нашої компанії, виробляємо регулярно професійний огляд і обслуговування.
 • мінімальний час в дорозі (приблизно 10-12 годин з врахуванням проходження митниці).
  Звернiть увагу: ми пропонуємо поєздки з Полтави в Крим без пересадок і піших переходів.

Як забронювати місце в автобусі Полтава – Крим?

Забронювати квиток на автобус Полтава-Крим (як у одну, так і в обидві сторони) можна будь-яким, зручним для вас способом (залишивши онлайн заявку на сайті, по телефону або відправивши повідомлення до Viber). Як тільки наш менеджер отримає заявку на броню, він відразу ж зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей поїздки.

Купить билет Полтава-Крым

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 viber

Напрями, на які можна забронювати місце в автобусі:

 • Полтава – Джанкой
 • Полтава – Сiмферополь
 • Полтава – Алушта
 • Полтава – Ялта
 • Полтава – Севастополь
 • Полтава – Феодосiя
 • Полтава – Керч
 • Полтава – Євпаторія

Важливо: якщо ви плануєте поїздку до Криму і назад, радимо відразу бронювати місця на маршрут в обидві сторони. При цьому можете бути уверенни, що поїздка 100% відбудеться, а ви заощадите купу часу і засобів. По-перше, ви вже їздили з нами, і розумієте, наскільки поважно водієві звести до мінімуму час, проведений в дорозі. А по-друге, для постійних клієнтів (а також великих компаній, вагітних жінок, інвалідів першої групи) у нас передбачені знижки.

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів