Полтава - Крим

Полтава – Крим– Полтава

Шукаєте недорогий і комфортний варіант, як добратися з Полтави до Криму? Скористайтеся послугами надійного перевізника! Щодня ми здійснюємо автобусні рейси по напряму, який вас цікавить, і назад. Гарантуємо швидку і безпечну поїздку без пересадок і піших переходів в міста Кримського півострова (Джанкой, Сімферополь, Алушта, Севастополь, Феодосія, Євпаторія).

Бронюємо трансфер до Криму: Полтава - Сiмферополь, Полтава - Алушта, Полтава - Ялта, Полтава - Севастополь, Полтава - Феодосiя,Полтава - Керч, Полтава - Євпаторія. І назад.

Пасажирські перевезення до Криму з Полтави

Пасажирські перевезення з Полтави до Криму завжди користувалися популярністю. Щодня люди вирушають на екскурсію, у відрядження, в гості до друзів або родичів, на санаторно-курортне лікування, бізнес-тренінги і так далі І хоча в Полтаві достатні багато компаній, які надають різні транспортні послуги, ми ж прагне бути завжди на крок попереду конкурентів. Комфортабельні автобуси, кваліфіковані водії, доступні ціни плюс багатолітній досвід пасажирських перевезень – наші головні переваги.

Бронюємо трансфер до Криму: Полтава - Сiмферополь, Полтава - Алушта, Полтава - Ялта, Полтава - Севастополь, Полтава - Феодосiя, Полтава - Керч. I назад.

Особливості маршруту Полтава – Крим

Декілька переваг, чому маршрут Полтава – Крим краще за інший транспорт:

 • доступна вартість проїзду – ціна квитка на гідному рівні порівняно з вартістю квитка на потяг;
 • комфортабельні автобуси із зручними пасажирськими сидіннями, телевізором, кондиціонером і великим багажним відсіком. В дорозі ви можете дивитися кіно, слухати музику, читати і відпочивати;
 • широкий кругозір, який відкривається пасажирам під час поїздки, – красиві місця і пам'ятки старовинних міст Кримського півострова;
 • незаплановані зупинки з потреби (на відміну від подорожей поїздом або літаком);
 • безпека – ми ретельно стежимо за технічним станом транспорту нашої компанії, виробляємо регулярно професійний огляд і обслуговування.
 • мінімальний час в дорозі (приблизно 10-12 годин з врахуванням проходження митниці).
  Звернiть увагу: ми пропонуємо поєздки з Полтави в Крим без пересадок і піших переходів.

Як забронювати місце в автобусі Полтава – Крим?

Забронювати квиток на автобус Полтава-Крим (як у одну, так і в обидві сторони) можна будь-яким, зручним для вас способом (залишивши онлайн заявку на сайті, по телефону або відправивши повідомлення до Viber). Як тільки наш менеджер отримає заявку на броню, він відразу ж зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей поїздки.

Купить билет Полтава-Крым

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 viber

Напрями, на які можна забронювати місце в автобусі:

 • Полтава – Джанкой
 • Полтава – Сiмферополь
 • Полтава – Алушта
 • Полтава – Ялта
 • Полтава – Севастополь
 • Полтава – Феодосiя
 • Полтава – Керч
 • Полтава – Євпаторія

Важливо: якщо ви плануєте поїздку до Криму і назад, радимо відразу бронювати місця на маршрут в обидві сторони. При цьому можете бути уверенни, що поїздка 100% відбудеться, а ви заощадите купу часу і засобів. По-перше, ви вже їздили з нами, і розумієте, наскільки поважно водієві звести до мінімуму час, проведений в дорозі. А по-друге, для постійних клієнтів (а також великих компаній, вагітних жінок, інвалідів першої групи) у нас передбачені знижки.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів