Поїздки до Криму

Пасажирські перевезення до Криму з Дніпропетровська придбали проблемну сторону для пересування багатьох людей, що бажають або просто потребують даної поїздки. І на сьогоднішній день є велика кількість людей, яким потрібно пересуватися в даному напрямі. Наша компанія завжди готова прийти на допомогу в рішенні даного питання. Оскільки багатьом потрібно в кротчайшие терміни дістатися до того або іншого місця в Криму, здійснивши свої важливі справи або просто відвідати своїх рідних і близьких.

Пасажирські перевезення до Криму 2018

Бронюємо трансфер до Криму: Дніпро (Дніпропетровськ) - Сімферополь, Дніпро (Дніпропетровськ) - Алушта, Запоріжжя - Ялта, Запоріжжя - Сімферополь, Мелітополь - Ялта, Мелітополь - Алушта. І назад.

Бронюємо автобус до Криму: Дніпро (Дніпропетровськ) - Сімферополь, Дніпро (Дніпропетровськ) - Алушта, Запоріжжя - Ялта, Запоріжжя - Сімферополь, Мелітополь - Ялта, Мелітополь - Алушта. І назад.

Всі рейси йдуть через Сімферополь, Джанкой, Алушту і Ялту щодня двічі в день в 8.00 і 19.00

Зміни розкладу можливо із-за особливостей проходження пограничного і митного контролю

(068) 031 18 19 viber

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

Для зворотного замовлення:

+7 (978) 093 04 07  Мтс

+7 (910) 260 78 67  Мтс viber

Пасажирські перевезення разом з нами

Маршрутка Дніпро - Крим (Сімферополь, Севастополь). Наша компанія здійснює поїздки круглий рік, без пішого переходу. У нашому автопарку зібрані комфортабельні мікроавтобуси Мерседес Спрінтер, розраховані на 8 - 12 пасажирських місць, мінівени і універсали розраховані на 4 пасажирських місця. У даних мікроавтобусах є все необхідне для комфортного пересування. А саме: кондиціонер, піч, клімат контроль, DVD, сидіння, що розкладаються, телевізор, багажний відсік в який помістяться всі Ваші речі, необхідні Вам під час поїздки. Всі мікроавтобуси знаходяться в технічно справному стані і ввічливими уважними водіями.

Поїздки до Криму з Дніпра
Автобуси до Криму
Маршрути до Криму з України
 

Наша компанія з радістю надасть таким, що всім бажає можливість дістатися до потрібних міст Криму і у тому числі населених пунктів. В даний момент стало проблемою для багатьох доїхати на поїзді або автобусі. І не менш складним питанням стала можливість дістати квитки. Наша компанія не займається продажем квитків. Але наша компанія займається перевезеннями пасажирів. Ми здійснюємо перевезення під замовлення. Так само ми здійснюємо замовлення по поїздках до Москви і інших містах Росії.

Чому поїздки з нами вигідні?

Вибравши нашу компанію - Ви отримаєте максимальну безпеку, комфорт і яскраві враження.

  • Вартість поїздок до Чонгара -250 грн. до Джанкой -500 грн., Сімферополь -550 грн., Ялту, Алушту -600 грн., Севастополь, Бахчисарай - 600 грн. Евпаторія, Саки -650 грн. Феодосія, Приморський -650 грн. Судак -700 грн. і Керч складає -700 грн.
  • Виїзд з Дніпра (Дніпропетровська) здійснюємо щодня, вранці і увечері в 8:00 і в 19:00, від колишнього пам'ятника Петровського (ж/д вокзал)
  • Виїзд з Севастополя, Сімферополя, Ялти, Алушти, Евпаторії, Судака, Феодосії, Керчі, і Джанкоя здійснюємо щодня в 8:00 і в 20:00 Транспорт збирає пасажирів по ходу руху маршруту з міст і районів.
  • Час до місця прибуття може варіюватися, все залежить від завантаженості траси, зупинок «на вимогу пасажирів» і часу проходження кордону.

Відправлення щоденне вранці і увечері в 8.00 і 19.00 від жедезнодорожного вокзалу. Інформацію уточните. 
Приймаємо заявки на поїздки до Криму легкових автомобілях. Запис від 1 до 4 чоловік. При перетині кордону легковим автомобілем, паспортний контроль без труднощів - не покидаючи автомобіля. Багаж так само залишається в автомобілі з пасажирами. Що комфортно і зручно. Вартість проїзду всього на 100 грн. дорожча за звичайний тариф.
Пріглашаєм до співпраці: готелі, удома відпочинку, здравниці, кемпінги, пансіонати, турбази, готелі по наданню трансферних послуг з Дніпропетровська!

Купить билет в Лазурное

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07  Мтс +7-910-260-78-67 viber

Автобус до Криму: Дніпро (Дніпропетровськ) - Євпаторія, Ялта, Феодосія, Керч. Маршрутки Крим - Україна: Дніпро - Судак, Запоріжжя - Судак, Євпаторія. Курсуємо кожного дня. Всі напрямки. Більше інформації за телефоном. 

Поїздки до Криму із Запоріжжя

У нас на сайті можна купити квиток на автобус Запоріжжя Чонгар і далі до Криму. Якщо вам необхідно їхати по маршруту Запоріжжя Сімферополь, Алушта, Керч, Ялта, Севастополь, Евпаторія, автобус «ПреміумБус» допоможе в цьому.

Автобус Запоріжжя Крим

Ми виконуємо пасажирські перевезення, поїздки Запоріжжя Крим. Якщо ви ставите питання: як доїхати із Запоріжжя до Евпаторію, як дістатися до Сімферополя. Відразу дзвоните нам. Замовити квиток: поїздки на Чорне море із Запоріжжя, автобуси на морі, ціна на пасажирські перевезення Дніпро – Запоріжжя – Крим (море). Маршрути попутка до Криму (Україна). Як доїхати до України з Криму: Ялта, Сімферополь, Евпаторія. Купити квитки на поїздку маршрутом Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Чонгар, Крим.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів