Поїздки до Криму

Пасажирські перевезення до Криму з Дніпропетровська Запоріжжя Мелітополя

 

Пасажирські перевезення до Криму з Дніпропетровська придбали проблемну сторону для пересування багатьох людей, що бажають або просто потребують даної поїздки. І на сьогоднішній день є велика кількість людей, яким потрібно пересуватися в даному напрямі. Наша компанія завжди готова прийти на допомогу в рішенні даного питання. Оскільки багатьом потрібно в кротчайшие терміни дістатися до того або іншого місця в Криму, здійснивши свої важливі справи або просто відвідати своїх рідних і близьких.

 

Бронюємо трансфер до Криму: Дніпро (Дніпропетровськ) - Сімферополь, Дніпро (Дніпропетровськ) - Алушта, Запоріжжя - Ялта, Запоріжжя - Сімферополь, Мелітополь - Ялта, Мелітополь - Алушта. І назад.

 

Dnepr Kerch

Час відправлення 19:00
Час прибуття 05:00
Час вiдправлення 08:30
Час прибуття 17:00
Вартість 800грн
Пункт відправлення Днiпро

Пасажирські перевезення до Криму 2019

 

Всі рейси йдуть через Сімферополь, Джанкой, Алушту і Ялту щодня двічі в день в 8.00 і 19.00

Зміни розкладу можливо із-за особливостей проходження пограничного і митного контролю

(068) 031 18 19Viber 1

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

Для зворотного замовлення:

+7 (978) 093 04 07 Мтс

+7 (910) 260 78 67 МтсViber 1

 

Пасажирські перевезення разом з нами

 

Маршрутка Дніпро - Крим (Сімферополь, Севастополь). Наша компанія здійснює поїздки круглий рік, без пішого переходу. У нашому автопарку зібрані комфортабельні мікроавтобуси Мерседес Спрінтер, розраховані на 8 - 12 пасажирських місць, мінівени і універсали розраховані на 4 пасажирських місця. У даних мікроавтобусах є все необхідне для комфортного пересування. А саме: кондиціонер, піч, клімат контроль, DVD, сидіння, що розкладаються, телевізор, багажний відсік в який помістяться всі Ваші речі, необхідні Вам під час поїздки. Всі мікроавтобуси знаходяться в технічно справному стані і ввічливими уважними водіями.

 

Bus1
Bus2
Bus3

 

Наша компанія з радістю надасть таким, що всім бажає можливість дістатися до потрібних міст Криму і у тому числі населених пунктів. В даний момент стало проблемою для багатьох доїхати на поїзді або автобусі. І не менш складним питанням стала можливість дістати квитки. Наша компанія не займається продажем квитків. Але наша компанія займається перевезеннями пасажирів. Ми здійснюємо перевезення під замовлення. Так само ми здійснюємо замовлення по поїздках до Москви і інших містах Росії.

 

Чому поїздки з нами вигідні?

 

  • Вибравши нашу компанію - Ви отримаєте максимальну безпеку, комфорт і яскраві враження.
  • Вартість поїздок до Чонгара -300 грн. до Джанкой -500 грн., Сімферополь -550 грн., Ялту, Алушту -600 грн., Севастополь, Бахчисарай - 600 грн. Евпаторія, Саки -650 грн. Феодосія, Приморський -700грн. Судак -750 грн. і Керч складає -770 грн.
  • Виїзд з Дніпра (Дніпропетровська) здійснюємо щодня, вранці і увечері в 8:00 і в 19:00, від колишнього пам'ятника Петровського (ж/д вокзал)
  • Виїзд з Севастополя, Сімферополя, Ялти, Алушти, Евпаторії, Судака, Феодосії, Керчі, і Джанкоя здійснюємо щодня в 8:00 і в 20:00 Транспорт збирає пасажирів по ходу руху маршруту з міст і районів.
  • Час до місця прибуття може варіюватися, все залежить від завантаженості траси, зупинок «на вимогу пасажирів» і часу проходження кордону.

 

Пасажирські перевезення Дніпропетровськ - Крим: Дніпро (Дніпропетровськ) - Судак, Запоріжжя - Судак, Мелітополь - Судак, Кам'янське (Дніпродзержинськ) - Судак. Автобус Дніпропетровськ - Судак. Поїздки в Судак з Дніпра і Запоріжжя.

 

Відправлення щоденне вранці і увечері в 8.00 і 19.00 від жедезнодорожного вокзалу. Інформацію уточнюйте.

Приймаємо заявки на поїздки до Криму легкових автомобілях. Запис від 1 до 4 чоловік. При перетині кордону легковим автомобілем, паспортний контроль без труднощів - не покидаючи автомобіля. Багаж так само залишається в автомобілі з пасажирами. Що комфортно і зручно. Вартість проїзду всього на 100 грн. дорожча за звичайний тариф.

Запрошуємо до співпраці: готелі, удома відпочинку, здравниці, кемпінги, пансіонати, турбази, готелі по наданню трансферних послуг з Дніпропетровська!

 

Вартість відпочинку тут досить невисока і сам курорт відноситься до категорії економа-класу. Не дивлячись на це, житло з високим рівнем сервісу знайти також можна без проблем. У Блакитному вас чекають чисті пляжі із золотистим і білим піском, прозора морська вода і лікувальне повітря, насичене йодом. Піщане дно чисте, а море не дуже глибоке, тому курорт зручний для родинного відпочинку з дітьми, до того ж, велика кількість сонячних днів і особливий південний мікроклімат до цього розташовують. Тут розташована безліч дитячих оздоровчих таборів, і цей факт варто мати на увазі.

 

Tel

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:
Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67  Viber 1

Поїздки до Криму із Запоріжжя

 

У нас на сайті можна купити квиток на автобус Запоріжжя Чонгар і далі до Криму. Якщо вам необхідно їхати по маршруту Запоріжжя Сімферополь, Алушта, Керч, Ялта, Севастополь, Євпаторія, автобус «ПреміумБус» допоможе в цьому.

 

Маршрут до Криму: Дніпро (Дніпропетровськ) - Євпаторія, Кам'янське (Дніпродзержинськ) - Євпаторія, Запоріжжя - Євпаторія, Мелітополь - Сімферополь.

 

Автобус Запоріжжя Крим

 

Ми виконуємо пасажирські перевезення, поїздки Запоріжжя Крим. Якщо ви ставите питання: як доїхати із Запоріжжя до Евпаторію, як дістатися до Сімферополя. Відразу дзвоните нам. Замовити квиток: поїздки на Чорне море із Запоріжжя, автобуси на морі, ціна на пасажирські перевезення Дніпро – Запоріжжя – Крим (море). Маршрути попутка до Криму (Україна). Як доїхати до України з Криму: Ялта, Сімферополь, Евпаторія. Купити квитки на поїздку маршрутом Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Чонгар, Крим.

Photo 2019 06 08 14 33 33

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів