Поїздки в Скадовськ з Дніпра

 

Забронювати місце в комфортабельних маршрутках, які виконують щоденні рейси в Скадовськ з Дніпра і Запоріжжя. Швидко і комфортно опинитися на море або потрапити додому зі Скадовська.

 

Бронюємо трансфер до Скадовська: Запоріжжя - Скадовськ, Дніпро - Скадовськ, Кам'янське(Дніпродзержинськ) - Скадовськ. I назад.

 

 

Днiпро - Скадовськ

Скадовськ
Час відправлення 22:00
Час прибуття 6:30
Вартість 450грн
Пункт відправлення Днiпро

Скадовськ - Днiпро

Скадовськ
Час відправлення 14:00
Час прибуття 22:30
Вартість 450грн
Пункт відправлення Скадовськ

Кам'янське (Дніпродзержинськ) - Скадовськ

Скадовськ
Час відправлення 21:00
Час прибуття 6:30
Вартість 450грн
Пункт відправлення Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Скадовськ - Кам'янське (Дніпродзержинськ)

Скадовськ
Час відправлення 14:00
Час прибуття 22:30
Вартість 450грн
Пункт відправлення Скадовськ

Запорiжжя - Скадовськ

Скадовськ
Час відправлення 23:00
Час прибуття 6:30
Вартість 400грн
Пункт відправлення Запорiжжя

Скадовськ - Запорiжжя

Скадовськ
Час відправлення 14:00
Час прибуття 21:30
Вартість 400грн
Пункт відправлення Скадовськ

Маршрути 2019. Дніпропетровськ - Скадовськ - Дніпропетровськ

 

Дніпропетровськ - Скадовск

Місто Скадовськ - відомий дитячий курорт. Тут знаходиться безліч дитячих таборів і пансіонатів. Чорне море в Скадовську дуже дрібне, тепле і безпечне, глибини від двох метрів починаються не ближче 50-100 метрів від берега. У місті розташована безліч баз відпочинку, таборів, дитячих розважальних атракціонів. Але не лише дітям подобається Скадовськ, сюди приїжджає багато молодих пар. Оскільки біля моря розташовано багато закладів, а пляж радує своєю чистотою.

 

Їдемо в Кириліовку

При покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

 

Маршрутки в Скадовськ

 

Ми з багатолітнім стажем організуємо пассажирськi перевезення в Скадовськ зо всіх куточків України: наприклад, з Дніпра (Дніпропетровськ), Запоріжжя. Регулярні автобуси курсують в обидва напрями. Тому дістатися до Ськадовська або назад з комфортом: чисті салони, працюючий кондиціонер, зручні сидіння з достатнім местомом для ніг, сьогодні дуже просто. Нам, як компанії перевізникові, довіряє багато хто. Ми не один автобус, у нас безліч інших маршрутів по Україні.

 

Поїздки в Скадовськ з Дніпропетровська. Відпочити на морі в 2019. Ми пропонуємо пасажирські перевезення Дніпропетровськ Скадовськ, Запоріжжя Скадовськ, і назад Скадовськ Дніпро. Прямо на сайті можна купити квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя - Скадовськ.

 

Скадовськ є живописним портовим і курортним містом на березі Джарилгацкого затоки Чорного моря. Засновником є крупний землевласник Скадовський, який в 1894 році перетворив рибальське поселення на один з кращих дитячих курортів на сьогоднішній день. На автобусi в Скадовськ на відпочинок, їдуть туристи з дітьми, зі всіх куточків країни. Відпочинок в Скадовську це багате йодом морське повітря і мінеральні води Скадовська, роблять благотворний вплив на дитячий організм. Крім того, в Скадовське, Чорне море досить дрібне і вода прогрівається швидко. І це не єдині достоїнства відпочинку в Скадовську.

Скадовськ

 

Поїздки в Скадовськ з Дніпропетровська

 

Днiпро Скадовськ

У Скадовську вартість відпочинку нижча, ніж на багатьох інших курортах. Тут чудовий південний клімат, крім того на курорті в Скадовську великий достаток овочів і фруктів. Відпочинок в Скадовську на березі Чорного моря запам'ятається Вам на довгі роки найтеплішими спогадами і Ви отримаєте море задоволення від відпочинку. Популярність Скадовська пояснюється тим, що повітря і вода насищени бромом і йодом. Пляж тут дрібнопіщаний і широкий, а на території курорту заснована безліч здравниць. Останнім часом з'являється все більше висококласних готельних комплексів. Високий попит мають місцеві морські прогулянки у бік старого маяка на заповідному острові Джарилгач.

Місцева інфраструктура розвинена на чудовому рівні, не дивлячись на настільки незначну за площею територію курорту.

 

Купити квиток до Скадовська

Скадовськ: квитки

Все дуже просто. Забронювати і купити квиток на автобус можливо:
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

 

Відпочинок в Скадовську 2019

 

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202