Скадовськ - Днiпро

Літо асоціюється у багатьох людей з відпочинком, ну а відпочинок - з поїздкою на море. Бажаючи отримати максимум задоволення від проведення часу, люди замовляють пасажирські перевезення в Premium Bus і відправляються назустріч теплому сонечку чорноморських курортів.

Транспорт і водії

Ввічливі водії цієї компанії щодня надають свої професійні послуги. Вони не курять за кермом і не лаються матом з найменшого приводу. Це відповідальні, культурні і кваліфіковані фахівці, які допоможуть клієнту дістатися з комфортом в потрібному напрямку. Головне - купити квитки на запланований рейс. Для цього передбачається онлайн таблиця. Там вказані і актуальні ціни, і маршрути, і деталі кожного з рейсів.

Купівля та бронювання квитків

Повертаючись додому зі Скадовська, ніхто не налаштований на негативні пригоди. Тому пасажирські перевезення в напрямку Скадовськ-Дніпро (Дніпропетровськ) все частіше вважають за краще замовляти саме в Premium Bus. Маючи в своєму розпорядженні 15-річним стажем, дана компанія надає свої послуги на професійному рівні. Дістатися з чорноморського курорту тепер ні для кого не проблематично. Адже пасажирські перевезення від Premium Bus передбачають навіть можливість броні онлайн. Це зручно для більшості сучасних людей.

Прийнятні ціни, комфортабельні маршрутки мерседес спринтери або мінівени Віто приємно порадують замовника. На офіційному сайті викладена детальна інформація про всі рейсах компанії. Кожен день пасажирські перевезення здійснюються з центральних вулиць Скадовська та автовокзалу. Місце прибуття автотранспорту - центральний ЖД вокзал. По шляху проходження ми також висаджуємо наших пасажирів.

Автобуси зупиняються біля колишнього пам'ятника Петровському. Наші водії Premium Bus, відповідь Вам на всі ваші запитання, не включають голосно музику і не курять за кермом. Це справжні професіонали своєї справи, у яких понад п'ять років водійського стажу. Їм можна довірити пасажирські перевезення в будь-якому напрямку.

Ввічливі водії охоче допоможуть занурити багаж. Вони безпечно доставлять клієнта додому з чорноморського курорту. На АЗС передбачається кілька технічних зупинок. Це дозволяє пасажирам трохи розім'ятися, відпочити від дороги. Дістатися до Дніпра з Скадовська тепер можна без утомливих переїздів і пересадок. Адже людині хочеться повернутися додому бадьорим і свіжим. У цьому допоможуть пасажирські перевезення від Premium Bus.

Маршрут Скадовськ-Дніпро

Маршрут проїжджає через Нову Каховку, Мелітополь, Василівку і Запоріжжя. Особливості пересування автотранспорту викладені в онлайн таблиці. Прийнятні ціни на послуги не залишать байдужим замовників. Дітям до восьми років передбачаються знижки на пасажирські перевезення. Компанія з 15-річним досвідом професійної діяльності допоможе кожному отримати від відпочинку сповна і насолодитися, як проведенням часу на море, так і дорогий додому.

 

Мiсце відправлення забираємо з центральних вулиць Скадовська
Мiсце прибуття Зал. вокзал, бiля колиш. пам'ятника Петровському
Час відправлення 14:00
Час прибуття 22:30
Вартість 450грн
Пункт відправлення Скадовськ

 

Скадовськ
Скадовськ Скадовськ

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202