Поїздки в Скадовськ з Дніпра

Забронювати місце в комфортабельних маршрутках, які виконують щоденні рейси в Скадовськ з Дніпра і Запоріжжя. Швидко і комфортно опинитися на море або потрапити додому зі Скадовська.

Бронюємо трансфер до Скадовська: Запоріжжя - Скадовськ, Дніпро - Скадовськ, Кам'янське(Дніпродзержинськ) - Скадовськ. I назад.

Маршрути 2018. Дніпропетровськ - Скадовськ - Дніпропетровськ

Дніпропетровськ - Скадовск

Місто Скадовськ - відомий дитячий курорт. Тут знаходиться безліч дитячих таборів і пансіонатів. Чорне море в Скадовську дуже дрібне, тепле і безпечне, глибини від двох метрів починаються не ближче 50-100 метрів від берега. У місті розташована безліч баз відпочинку, таборів, дитячих розважальних атракціонів. Але не лише дітям подобається Скадовськ, сюди приїжджає багато молодих пар. Оскільки біля моря розташовано багато закладів, а пляж радує своєю чистотою.

Їдемо в Кириліовку

При покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

Маршрутки в Скадовськ

Ми з багатолітнім стажем організуємо пассажирськi перевезення в Скадовськ зо всіх куточків України: наприклад, з Дніпра (Дніпропетровськ), Запоріжжя. Регулярні автобуси курсують в обидва напрями. Тому дістатися до Ськадовська або назад з комфортом: чисті салони, працюючий кондиціонер, зручні сидіння з достатнім местомом для ніг, сьогодні дуже просто. Нам, як компанії перевізникові, довіряє багато хто. Ми не один автобус, у нас безліч інших маршрутів по Україні.

Поїздки в Скадовськ з Дніпропетровська. Відпочити на морі в 2018. Ми пропонуємо пасажирські перевезення Дніпропетровськ Скадовськ, Запоріжжя Скадовськ, і назад Скадовськ Дніпро. Прямо на сайті можна купити квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя - Скадовськ.

Скадовськ є живописним портовим і курортним містом на березі Джарилгацкого затоки Чорного моря. Засновником є крупний землевласник Скадовський, який в 1894 році перетворив рибальське поселення на один з кращих дитячих курортів на сьогоднішній день. На автобусi в Скадовськ на відпочинок, їдуть туристи з дітьми, зі всіх куточків країни. Відпочинок в Скадовську це багате йодом морське повітря і мінеральні води Скадовська, роблять благотворний вплив на дитячий організм. Крім того, в Скадовське, Чорне море досить дрібне і вода прогрівається швидко. І це не єдині достоїнства відпочинку в Скадовську.

Скадовськ

Поїздки в Скадовськ з Дніпропетровська

Днiпро Скадовськ

У Скадовську вартість відпочинку нижча, ніж на багатьох інших курортах. Тут чудовий південний клімат, крім того на курорті в Скадовську великий достаток овочів і фруктів. Відпочинок в Скадовську на березі Чорного моря запам'ятається Вам на довгі роки найтеплішими спогадами і Ви отримаєте море задоволення від відпочинку. Популярність Скадовська пояснюється тим, що повітря і вода насищени бромом і йодом. Пляж тут дрібнопіщаний і широкий, а на території курорту заснована безліч здравниць. Останнім часом з'являється все більше висококласних готельних комплексів. Високий попит мають місцеві морські прогулянки у бік старого маяка на заповідному острові Джарилгач.

Місцева інфраструктура розвинена на чудовому рівні, не дивлячись на настільки незначну за площею територію курорту.

 

Купити квиток до Скадовська

Скадовськ: квитки

Все дуже просто. Забронювати і купити квиток на автобус можливо:
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

Відпочинок в Скадовську 2018

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів