Поїздки в Скадовськ з Дніпра

 

Забронювати місце в комфортабельних маршрутках, які виконують щоденні рейси в Скадовськ з Дніпра і Запоріжжя. Швидко і комфортно опинитися на море або потрапити додому зі Скадовська.

 

Бронюємо трансфер до Скадовська: Запоріжжя - Скадовськ, Дніпро - Скадовськ, Кам'янське(Дніпродзержинськ) - Скадовськ. I назад.

 

 

Маршрути 2019. Дніпропетровськ - Скадовськ - Дніпропетровськ

 

Dnepr Skadovsk

Місто Скадовськ - відомий дитячий курорт. Тут знаходиться безліч дитячих таборів і пансіонатів. Чорне море в Скадовську дуже дрібне, тепле і безпечне, глибини від двох метрів починаються не ближче 50-100 метрів від берега. У місті розташована безліч баз відпочинку, таборів, дитячих розважальних атракціонів. Але не лише дітям подобається Скадовськ, сюди приїжджає багато молодих пар. Оскільки біля моря розташовано багато закладів, а пляж радує своєю чистотою.

 

Det

При покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

 

Маршрутки в Скадовськ

 

Ми з багатолітнім стажем організуємо пассажирськi перевезення в Скадовськ зо всіх куточків України: наприклад, з Дніпра (Дніпропетровськ), Запоріжжя. Регулярні автобуси курсують в обидва напрями. Тому дістатися до Ськадовська або назад з комфортом: чисті салони, працюючий кондиціонер, зручні сидіння з достатнім местомом для ніг, сьогодні дуже просто. Нам, як компанії перевізникові, довіряє багато хто. Ми не один автобус, у нас безліч інших маршрутів по Україні.

 

Поїздки в Скадовськ з Дніпропетровська. Відпочити на морі в 2019. Ми пропонуємо пасажирські перевезення Дніпропетровськ Скадовськ, Запоріжжя Скадовськ, і назад Скадовськ Дніпро. Прямо на сайті можна купити квиток на автобус Дніпро - Запоріжжя - Скадовськ.

 

Скадовськ є живописним портовим і курортним містом на березі Джарилгацкого затоки Чорного моря. Засновником є крупний землевласник Скадовський, який в 1894 році перетворив рибальське поселення на один з кращих дитячих курортів на сьогоднішній день. На автобусi в Скадовськ на відпочинок, їдуть туристи з дітьми, зі всіх куточків країни. Відпочинок в Скадовську це багате йодом морське повітря і мінеральні води Скадовська, роблять благотворний вплив на дитячий організм. Крім того, в Скадовське, Чорне море досить дрібне і вода прогрівається швидко. І це не єдині достоїнства відпочинку в Скадовську.

Dnepr Skadovsk 5

 

Поїздки в Скадовськ з Дніпропетровська

 

Dnepr Skadovsk 4

У Скадовську вартість відпочинку нижча, ніж на багатьох інших курортах. Тут чудовий південний клімат, крім того на курорті в Скадовську великий достаток овочів і фруктів. Відпочинок в Скадовську на березі Чорного моря запам'ятається Вам на довгі роки найтеплішими спогадами і Ви отримаєте море задоволення від відпочинку. Популярність Скадовська пояснюється тим, що повітря і вода насищени бромом і йодом. Пляж тут дрібнопіщаний і широкий, а на території курорту заснована безліч здравниць. Останнім часом з'являється все більше висококласних готельних комплексів. Високий попит мають місцеві морські прогулянки у бік старого маяка на заповідному острові Джарилгач.

Місцева інфраструктура розвинена на чудовому рівні, не дивлячись на настільки незначну за площею територію курорту.

 

Tel

Скадовськ: квитки

Все дуже просто. Забронювати і купити квиток на автобус можливо:
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 Viber 1

 

Відпочинок в Скадовську 2019

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів