Суми – Крим – Суми

Ще кілька років тому добратися з України на Кримський півострів можна було без особливих труднощів. У міста Криму ходили прямі поїзди, а на ЮБК через Сімферополь курсували тролейбуси, рейсові автобуси і таксі. В даний час із-за нестабільної політичної ситуації здійснити поїздку в будь-яке місто сонячного півострова не так-то просто. Але навіть, не дивлячись на тимчасові труднощі, маршрут Сумми – Крим не втрачає популярності. Адже кожен, хто побачив і оцінив красу і живописність Кримського півострова, повертатиметься сюди знову і знову. А деяких не налякаєш навіть незручностями в дорозі, частими зупинками і тривалим проходженням митного контролю.

 

Бронюємо трансфер до Криму: Суми - Сiмферополь, Суми - Алушта, Суми - Ялта, Суми - Севастополь, Суми - Феодоссiя, Суми - Керч. І назад.

 

Пасажирські перевезення з Сум до Криму

Пассажірськие перевезення з Сум в Крим без пересадок і піших переходів, швидко, надійно, комфортно – основні переваги нашої транспортної компанії. Займаємося організацією як групових поїздок, так і індивідуальних. Нас вибирають навіть найвимогливіші і вимогливіші клієнти.

Мы предлагаем:

 

 • комфортабельні автобуси, оснащені зручними пасажирськими сидіннями з регульованими спинками. Наявність місткого багажного відділення, телевізора і кондиціонера в салоні автобуса;
 • доступна вартість квитка на автобус Суми – Крим. Ціна формується з врахуванням сезонності поїздок. Зібралися в подорож компанією? На групові поїздки, дітям, вагітним жінкам, а також інвалідам першої групи ми надаємо знижки;
 • мінімальний час в дорозі (10-12 годин з врахуванням проходження митниці) - без піших переходів і пересадок;
 • зупинки для відпочинку кожні 2-3 години. На прохання пасажирів водій може зробити додаткову зупинку;
 • надійний транспорт в ідеальному стані - всі автобуси регулярно проходят професійне технічне обслуговування.
Sumi 2

 

Бронюємо трансфер до Криму: Суми - Сiмферополь, Суми - Алушта, Суми - Ялта, Суми - Севастополь, Суми - Феодосiя, Суми - Керч. I назад.

 

Як забронювати місце в автобусі Суми – Крим?

Бронюйте місця в автобусі завчасно. Зробити це можна по телефонах, вказаних на нашому сайті, через спеціальну форму зворотного зв'язку або відправивши повідомлення до Viber. Найближчим часом наш диспетчер зв'яжеться з вами, щоб підтвердити заявку і уточнити деталі поїздки.

 

Tel

Номери телефонів для бронювання квитків на зворотний проїзд з Криму:

Мтс +7-978-093-04-07 Мтс +7-910-260-78-67 Viber 1

 

Плануєте поїздку до Криму і назад? Замовляйте квиток в обидві сторони і будьте упевнені: поїздка 100% відбудеться!

Маршрутка Суми – Крим здійснює рейс щодня згідно з розкладом, вказаним на нашому сайті. Напрями, на які можна купити (забронювати) місце в автобусі:

 • Суммы – Джанкой
 • Суммы – Сiмферополь
 • Суммы – Алушта
 • Суммы – Ялта
 • Суммы – Севастополь
 • Суммы – Феодосiя
 • Суммы – Керч
 • Суммы – Євпаторія
Yalta 1

 

Автобус з Сум до Криму вирушає щодня. Плануйте свою поїздку в будь-який зручний для вас день, не турбуючись про можливу відміну рейса по яких-небудь непередбачених причинах. Вибирайте маршрут, дату і бронюйте місця.

Звернете увагу: у розклад по маршрутах включені основні міста. Тому слід враховувати, що автобус проїжджає не лише через центри крупних кримських міст, але і через попутні населені пункти по окружних дорогах. Тому, бронюючи місце в автобусі, ви можете погоджувати місце посадки/висадки, і водій забере (висадить) вас на будь-якій ділянці маршруту.

Ми завжди відповідально відносимося до підбору персоналу. Саме тому у нас працюють дослідні водії – справжні професіонали. Організовуючи поїздки з Сум в Крим, ми несемо відповідальність за безпеку і комфорт наших пасажирів. Тому наші водії можуть швидко зорієнтуватися в нестандартній ситуації і оперативно вирішити будь-яку проблему.

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів