Суми – Севастополь

Суми - Севастополь

Автобусний маршрут «Суми - Севастополь» здійснюється максимально комфортними мінівенами (мерседес спринтерами). Відправлення транспорту відбувається з Автовокзалу щодня о 14.30, але є можливість підбирати пасажирів з різних зупинок і міст, які проїжджають по дорозі (це залежить від розкладу та маршруту).

Деталі маршруту «Суми - Севастополь»

Відстань від Сум до Севастополя становить практично 909 кілометр, що займає 16 годин в дорозі, з огляду на проходження кордону. Виїжджаємо ми від Автовокзалу і проїжджаємо Охтирку, Полтаву, Красноград, Дніпро, (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Василівка, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Сімферополь, Бахчисарай і прибуваємо до Севастополя на Автовокзал магазин ПУД.

В процесі шляху з Сум до Севастополя, здійснюються заплановані зупинки на АЗС ВОГ і АТАН для необхідного відпочинку. Крім цього, водій робить зупинки на прохання.

Плюси поїздок на мінівенах Premium BUS

Основною перевагою маршрутки є те, що ціна на квиток у нас досить демократична 950 грн., Але при цьому якість послуг на високому рівні. Великі автобуси, розраховані на велику кількість людей, у кожного з яких свої потреби і пріоритети, які не завжди можуть збігатися з вашими. Виходячи з цього, чим менше людей, тим згуртованою вийде колектив і буде комфортніше їхати (та й межа швидше проходиться, якщо пасажирів не сорок).

Чим менше транспортний засіб, тим більшою маневреністю і швидкістю воно володіє. Незважаючи на те, що пропоновані маршрутки невеликі, вони мають досить габаритні багажники.

Найчастіше в звичайних автобусах душно в літній період часу і мало місця для відпочинку в дорозі, чого в маршрутці хоч відбавляй. Встановлені кондиціонери в чистих салонах транспорту від Premium BUS миттєво позбавлять вас від спеки в літні гроші, а взимку зігріють настільки, наскільки це буде необхідно.

Мінівени, мікроавтобуси, мають масу достоїнств, і щоб в цьому переконатися, варто вже зараз замовляти квиток на рейс «Суми - Севастополь», а ми зробимо все, щоб ви до нас знову повернулися, і скористалися нашою послугою пасажирських перевезень.

Маршрутки нашої транспортної компанії, укомплектовані всім не обхідних для комфортної поїздки і здійснюють пасажирські перевезення точно за розкладом, і ми гарантуємо, що з нами ви швидко і в комфорті доберетеся до Севастополя.

 

Мiсце відправлення Укртелеком
Мiсце прибуття Автовокзал
Час відправлення 15:00
Час прибуття 3:00
Вартість 950грн
Пункт відправлення Суми

 

Маршрути Суми - Крим
Маршрути Суми - Крим Маршрути Суми - Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202