Суми - Севастополь

Автобусний маршрут «Суми - Севастополь» здійснюється максимально комфортними мінівенами (мерседес спринтерами). Відправлення транспорту відбувається з Автовокзалу щодня о 14.30, але є можливість підбирати пасажирів з різних зупинок і міст, які проїжджають по дорозі (це залежить від розкладу та маршруту).

Деталі маршруту «Суми - Севастополь»

Відстань від Сум до Севастополя становить практично 909 кілометр, що займає 16 годин в дорозі, з огляду на проходження кордону. Виїжджаємо ми від Автовокзалу і проїжджаємо Охтирку, Полтаву, Красноград, Дніпро, (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Василівка, Мелітополь, Чонгар, Джанкой, Сімферополь, Бахчисарай і прибуваємо до Севастополя на Автовокзал магазин ПУД.

В процесі шляху з Сум до Севастополя, здійснюються заплановані зупинки на АЗС ВОГ і АТАН для необхідного відпочинку. Крім цього, водій робить зупинки на прохання.

Плюси поїздок на мінівенах Premium BUS

Основною перевагою маршрутки є те, що ціна на квиток у нас досить демократична 950 грн., Але при цьому якість послуг на високому рівні. Великі автобуси, розраховані на велику кількість людей, у кожного з яких свої потреби і пріоритети, які не завжди можуть збігатися з вашими. Виходячи з цього, чим менше людей, тим згуртованою вийде колектив і буде комфортніше їхати (та й межа швидше проходиться, якщо пасажирів не сорок).

Чим менше транспортний засіб, тим більшою маневреністю і швидкістю воно володіє. Незважаючи на те, що пропоновані маршрутки невеликі, вони мають досить габаритні багажники.

Найчастіше в звичайних автобусах душно в літній період часу і мало місця для відпочинку в дорозі, чого в маршрутці хоч відбавляй. Встановлені кондиціонери в чистих салонах транспорту від Premium BUS миттєво позбавлять вас від спеки в літні гроші, а взимку зігріють настільки, наскільки це буде необхідно.

Мінівени, мікроавтобуси, мають масу достоїнств, і щоб в цьому переконатися, варто вже зараз замовляти квиток на рейс «Суми - Севастополь», а ми зробимо все, щоб ви до нас знову повернулися, і скористалися нашою послугою пасажирських перевезень.

Маршрутки нашої транспортної компанії, укомплектовані всім не обхідних для комфортної поїздки і здійснюють пасажирські перевезення точно за розкладом, і ми гарантуємо, що з нами ви швидко і в комфорті доберетеся до Севастополя.

 

Мiсце відправлення Укртелеком
Мiсце прибуття Автовокзал
Час відправлення 15:00
Час прибуття 3:00
Вартість 950грн
Пункт відправлення Суми

 

Маршрути Суми - Крим
Маршрути Суми - Крим Маршрути Суми - Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!