Маршрут Керч-Харків

Загальний кілометраж складає близько 780 км, що дорівнює приблизно 11-12 годинам в дорозі. Контрольний пропускний пункт на умовній межі - Чонгар.

Маршрут Керч-Харків проходить через такі міста і населені пункти: Горностаївка, Кіровське, Азовське, Джанкой, Чонгар, Новоолексіївка, Якимівка, Василівка, Запоріжжя, Новомосковськ, Вільне, Перещепине, Красноград, Нова Водолага, Пісочин, Харків.

Відправлення з Керчі здійснюється з автовокзалу о 16:00 щодня. У Харкові автобус прибуває на парковку недалеко від станції метро Південний Вокзал. Ранкові відправлення варто уточнювати у наших менеджерів.

Протягом усієї поїздки не відбувається ніяких пересадок, навіть буферну зону наші клієнти не проходять пішки і не пересідають на інший транспорт. Як сіли в комфортний автобус, так і до кінцевої точки прибуття на ньому.

Транспорт і водії

Заздалегідь забронювати місце або придбати квиток для перевезення до Криму від нашої компанії ви можете трьома способами:

  • 1. Зателефонувавши на гарячу лінію, де вас люб'язно проконсультують наші менеджери і підберуть найоптимальніший для вас варіант поїздки;
  • 2. Написавши нам на електронну пошту або в Viber;
  • 3. Забронювавши квиток онлайн на нашому сайті.

Перевезення ніколи не скасовують без серйозної на те причини, а головною причиною для нас є невпевненість у повноцінній безпеки. З причин, які можуть це викликати, ми виділяємо: погодні аномалії і перекриття доріг. У випадках, коли такі нюанси трапляються, наші менеджери обов'язково повідомлять вам про них і розкажуть всі деталі.

 

Мiсце відправлення Автовокзал
Мiсце прибуття ст.м. Гагарiна
Час відправлення 16:00
Час прибуття 8:00
Вартість 900 грн (2300 руб)
Пункт відправлення Керч

 

Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202