Маршрут Керч-Харків

Загальний кілометраж складає близько 780 км, що дорівнює приблизно 11-12 годинам в дорозі. Контрольний пропускний пункт на умовній межі - Чонгар.

Маршрут Керч-Харків проходить через такі міста і населені пункти: Горностаївка, Кіровське, Азовське, Джанкой, Чонгар, Новоолексіївка, Якимівка, Василівка, Запоріжжя, Новомосковськ, Вільне, Перещепине, Красноград, Нова Водолага, Пісочин, Харків.

Відправлення з Керчі здійснюється з автовокзалу о 16:00 щодня. У Харкові автобус прибуває на парковку недалеко від станції метро Південний Вокзал. Ранкові відправлення варто уточнювати у наших менеджерів.

Протягом усієї поїздки не відбувається ніяких пересадок, навіть буферну зону наші клієнти не проходять пішки і не пересідають на інший транспорт. Як сіли в комфортний автобус, так і до кінцевої точки прибуття на ньому.

Транспорт і водії

Заздалегідь забронювати місце або придбати квиток для перевезення до Криму від нашої компанії ви можете трьома способами:

  • 1. Зателефонувавши на гарячу лінію, де вас люб'язно проконсультують наші менеджери і підберуть найоптимальніший для вас варіант поїздки;
  • 2. Написавши нам на електронну пошту або в Viber;
  • 3. Забронювавши квиток онлайн на нашому сайті.

Перевезення ніколи не скасовують без серйозної на те причини, а головною причиною для нас є невпевненість у повноцінній безпеки. З причин, які можуть це викликати, ми виділяємо: погодні аномалії і перекриття доріг. У випадках, коли такі нюанси трапляються, наші менеджери обов'язково повідомлять вам про них і розкажуть всі деталі.

 

Мiсце відправлення Автовокзал
Мiсце прибуття ст.м. Гагарiна
Час відправлення 16:00
Час прибуття 8:00
Вартість 900 грн (2300 руб)
Пункт відправлення Керч

 

Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!