Маршрут Ялта-Харків

Дорога пролягає через такі населені пункти: Алушта, Сімферополь, Красногвардійське, Джанкой, Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Василівка, Запоріжжя, Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Пісочин, Харків.

Загальна протяжність маршруту - 745 км. Пропускний пункт - Чонгар.

Відправлення з Ялти проходить щодня о 18:00 з автовокзалу. Прибуття до Харкова недалеко від станції метро Холодна Гора, приблизно о 08:00.

У буферній зоні ніхто з наших клієнтів не пересідає на інший транспортний засіб і не проходить її пішки. Ви всю поїздку будете їхати на нашому комфортабельному транспорті.

Транспорт і водії

Запорукою вдалої поїздки є хороший водій і комфортабельний автобус. Тому «Premium Bus» використовує автомобілі виключно німецького виробництва від компанії «Mercedes-Benz», які регулярно і якісно обслуговують наші водії, а також стежать за їх чистотою всередині.

Пасажирські перевезення до Криму (з нього) реалізуються на мікроавтобусах і автобусах Mercedes Vito Long і Mercedes Sprinter Long для груп пасажирів від 8 до 10, і від 12 до 19 осіб відповідно. Ознайомитися з нашим транспортом можна на сайті.

Салони кожного автомобіля завжди підтримуються в чистоті, більш того, вони обладнані сидіннями з регулюванням, клімат-контролем і багатьма іншими зручностями для вашого комфорту в дорозі.

Всі водії, що працюють в нашій компанії - це кваліфіковані і досвідчені в міжнародних поїздках шофери, зі стажем від 5 років. Вони ніколи не спізнюються і завжди готові допомогти вам в дорозі.

Купівля та бронювання квитків

Є три варіанти бронювання місць і покупки квитків на автобус Ялта-Харків:

  • 1. Онлайн бронь на сайті. Вам варто просто заповнити анкету;
  • 2. Написати нам в Viber;
  • 3. Зателефонувати нашим менеджерам, які проконсультують вас і розкажуть все деталі поїздки.

Наші рейси працюють без відмін і перебоїв. Однак є два винятки, коли водії можуть скасувати поїздку через ризик вашої безпеки, а саме це - погодні аномалії і проблеми з автомагістралями. У будь-якому випадку, наші менеджери заздалегідь зателефонують вам і пояснять деталі, а також запропонують можливі варіанти інших рейсів.

 

Мiсце відправлення Зал. вокзал
Мiсце прибуття ст.м. Пiвденний вокзал
Час відправлення 18:00
Час прибуття 7:00
Вартість 900 грн (2200 руб)
Пункт відправлення Ялта

 

Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!