Маршрут Ялта-Харків

Дорога пролягає через такі населені пункти: Алушта, Сімферополь, Красногвардійське, Джанкой, Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Василівка, Запоріжжя, Новомосковськ, Перещепине, Красноград, Пісочин, Харків.

Загальна протяжність маршруту - 745 км. Пропускний пункт - Чонгар.

Відправлення з Ялти проходить щодня о 18:00 з автовокзалу. Прибуття до Харкова недалеко від станції метро Холодна Гора, приблизно о 08:00.

У буферній зоні ніхто з наших клієнтів не пересідає на інший транспортний засіб і не проходить її пішки. Ви всю поїздку будете їхати на нашому комфортабельному транспорті.

Транспорт і водії

Запорукою вдалої поїздки є хороший водій і комфортабельний автобус. Тому «Premium Bus» використовує автомобілі виключно німецького виробництва від компанії «Mercedes-Benz», які регулярно і якісно обслуговують наші водії, а також стежать за їх чистотою всередині.

Пасажирські перевезення до Криму (з нього) реалізуються на мікроавтобусах і автобусах Mercedes Vito Long і Mercedes Sprinter Long для груп пасажирів від 8 до 10, і від 12 до 19 осіб відповідно. Ознайомитися з нашим транспортом можна на сайті.

Салони кожного автомобіля завжди підтримуються в чистоті, більш того, вони обладнані сидіннями з регулюванням, клімат-контролем і багатьма іншими зручностями для вашого комфорту в дорозі.

Всі водії, що працюють в нашій компанії - це кваліфіковані і досвідчені в міжнародних поїздках шофери, зі стажем від 5 років. Вони ніколи не спізнюються і завжди готові допомогти вам в дорозі.

Купівля та бронювання квитків

Є три варіанти бронювання місць і покупки квитків на автобус Ялта-Харків:

  • 1. Онлайн бронь на сайті. Вам варто просто заповнити анкету;
  • 2. Написати нам в Viber;
  • 3. Зателефонувати нашим менеджерам, які проконсультують вас і розкажуть все деталі поїздки.

Наші рейси працюють без відмін і перебоїв. Однак є два винятки, коли водії можуть скасувати поїздку через ризик вашої безпеки, а саме це - погодні аномалії і проблеми з автомагістралями. У будь-якому випадку, наші менеджери заздалегідь зателефонують вам і пояснять деталі, а також запропонують можливі варіанти інших рейсів.

 

Мiсце відправлення Зал. вокзал
Мiсце прибуття ст.м. Пiвденний вокзал
Час відправлення 18:00
Час прибуття 7:00
Вартість 900 грн (2200 руб)
Пункт відправлення Ялта

 

Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим
Маршрути Харків - Крим

Опис

Після заповнення обов'язкової форми по бронюванню місць в автобусі, з Вами зв'яжеться наш менеджер. Даний рейс курсує на постійній основі без перебоїв.

Забронювати квитки можливо за телефонами:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

 

У випадку, якщо у Вас після бронювання, помінялися плани, і Ви не можете їхати, будь ласка і ОБОВ'ЯЗКОВО, повідомите нас про це. Нам необхідно завчасно до відправлення розуміти кількість пасажирів, оскільки маршрут будується не лише по мiжмiсту, але і по населенішому пункту, а якщо це морські напрями, то будується з врахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторії, пансіонати.

Дякуємо за розуміння, і вдалої поїздки разом з нами!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202