Одеса-Аркадія

Немає рейсів у вибраному маршруті

Перевезення Дніпропетровськ Аркадія

Дніпропетровськ Аркадія

Сьогодні компанія "Premium Bus" пропонує пасажирам зробити комфортну поїздку на Південь України скориставшись нашими якісними послугами пасажирських перевезень - комфортабельними мікроавтобусами, мінівенами і автобусами з кондиціонерами по маршруту - Дніпропетровськ – Аркадія (Одеська область). "Premium Bus" це українська транспортна компанія має багатолітній досвід на ринку послуг пасажирських перевезень. Ми регулярно здійснюємо пасажирські перевезення у різні міста України.

Маршрутка Днiпро - Аркадiя

Арка́дия — курортный район в городе Одесса.

Аркадiя - знаходиться в прибережній зоні Чорного моря. Це найпопулярніший курортний район Одеси, названий на честь історичної області Древньої Греції. Аркадія славиться сонцем і морем, якими можна вдосталь насолодитися на множинних сучасних, добре обладнаних пляжах. Також на території Аркадії знаходиться велика кількість ресторанів, нічних клубів і інших розважальних закладів. Аркадія забезпечить вас активним відпочинком і драйвовим веселістю.

Аркадія - це зона отдиха для активних, веселих. рухливих людей незалежно від віку.

Саме у Аркадії знаходиться нічний клуб «Ібіца», в який квапляться на концерт групи «Бі-2» герої фільму «Про що говорять чоловіки».

Днiпро - Аркадiя

Їдемо в Аркадiю

При покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

Днiпро Одеса Аркадія

Даний район не позбавлений історичних пам'яток і що приїхав сюди буде що поглянути. У радіусі 6 кілометрів від центру Аркадії знаходяться такі пам'ятки як Музей сучасного мистецтва, Свято-Архангело-міхайлівський жіночий монастир, будинок-музей Реріха, Арабський культурний центр, Театр музкомедії, Свято-Пантелеймоновський чоловічий монастир, Завод шампанських вин, та інші.Даний район не позбавлений історичних пам'яток і що приїхав сюди буде що поглянути. У радіусі 6 кілометрів від центру Аркадії знаходяться такі пам'ятки як Музей сучасного мистецтва, Свято-Архангело-міхайлівський жіночий монастир, будинок-музей Реріха, Арабський культурний центр, Театр музкомедії, Свято-Пантелеймоновський чоловічий монастир, Завод шампанських вин, та інші.

Транспортна компанія "Premium Bus" рада запропонувати Вам поїздку по маршруту Днiпропетровськ – Аркадiя (Одеська область).

Регулярнi рейси в Аркадiю

Наша компанія надасть вам висококласне обслуговування. Ми створили оптимальні умови для комфортної подорожі наших пасажирів. Наш автопарк цілком і повністю призначений для здійснення міських і міжміських пасажирських перевезень. Всі одиниці  нашого автопарку відповідають високим вимоги до пасажирського автомобільного транспорту. У нашому штаті лише професійні водії, які забезпечать вам якісне обслуговування, а також є гарантія Вашої безпеки в дорозі.

Надійність, безпека і комфортність транспорту, висока культура водіїв і грамотна організація — гарантія високої якості наших послуг!

Забудьте про виснажливу дорогу і тісний транспорт. компанія "Premium Bus" гарантує Вам приємну подорож, а час пролетить непомітно швидко.

Аркадiя

Маршрут Дніпропетровськ Аркадія - ми пропонуємо автобусом поїхати на морі в 2018 році. Це поїздки в Аркадію з Дніпропетровська. Швидко і з комфортом. Пасажирські перевезення Дніпро - Аркадія.

Купити квиток в Аркадiю

Як купити квиток?

Для замовлення квитка в Аркадію і назад телефонуйте:
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

Назвіть диспетчерові дату, кількість пасажирів, і де вас забрати або куди довезти.

Транспортна компанія і офіційний перевізник. Поглянути всі наші маршрути.

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів