Одеса-Аркадія

Немає рейсів у вибраному маршруті

Перевезення Дніпропетровськ Аркадія

Дніпропетровськ Аркадія

Сьогодні компанія "Premium Bus" пропонує пасажирам зробити комфортну поїздку на Південь України скориставшись нашими якісними послугами пасажирських перевезень - комфортабельними мікроавтобусами, мінівенами і автобусами з кондиціонерами по маршруту - Дніпропетровськ – Аркадія (Одеська область). "Premium Bus" це українська транспортна компанія має багатолітній досвід на ринку послуг пасажирських перевезень. Ми регулярно здійснюємо пасажирські перевезення у різні міста України.

Маршрутка Днiпро - Аркадiя

Арка́дия — курортный район в городе Одесса.

Аркадiя - знаходиться в прибережній зоні Чорного моря. Це найпопулярніший курортний район Одеси, названий на честь історичної області Древньої Греції. Аркадія славиться сонцем і морем, якими можна вдосталь насолодитися на множинних сучасних, добре обладнаних пляжах. Також на території Аркадії знаходиться велика кількість ресторанів, нічних клубів і інших розважальних закладів. Аркадія забезпечить вас активним відпочинком і драйвовим веселістю.

Аркадія - це зона отдиха для активних, веселих. рухливих людей незалежно від віку.

Саме у Аркадії знаходиться нічний клуб «Ібіца», в який квапляться на концерт групи «Бі-2» герої фільму «Про що говорять чоловіки».

Днiпро - Аркадiя

Їдемо в Аркадiю

При покупці квитків в обидві сторони - знижка 10 відсотків на зворотну дорогу.

При покупці квитків дітям до 8 років знижка 10 відсотків.

Для здобуття знижки для дитяти при собі потрібно мати свідоцтво про народження.

Днiпро Одеса Аркадія

Даний район не позбавлений історичних пам'яток і що приїхав сюди буде що поглянути. У радіусі 6 кілометрів від центру Аркадії знаходяться такі пам'ятки як Музей сучасного мистецтва, Свято-Архангело-міхайлівський жіночий монастир, будинок-музей Реріха, Арабський культурний центр, Театр музкомедії, Свято-Пантелеймоновський чоловічий монастир, Завод шампанських вин, та інші.Даний район не позбавлений історичних пам'яток і що приїхав сюди буде що поглянути. У радіусі 6 кілометрів від центру Аркадії знаходяться такі пам'ятки як Музей сучасного мистецтва, Свято-Архангело-міхайлівський жіночий монастир, будинок-музей Реріха, Арабський культурний центр, Театр музкомедії, Свято-Пантелеймоновський чоловічий монастир, Завод шампанських вин, та інші.

Транспортна компанія "Premium Bus" рада запропонувати Вам поїздку по маршруту Днiпропетровськ – Аркадiя (Одеська область).

Регулярнi рейси в Аркадiю

Наша компанія надасть вам висококласне обслуговування. Ми створили оптимальні умови для комфортної подорожі наших пасажирів. Наш автопарк цілком і повністю призначений для здійснення міських і міжміських пасажирських перевезень. Всі одиниці  нашого автопарку відповідають високим вимоги до пасажирського автомобільного транспорту. У нашому штаті лише професійні водії, які забезпечать вам якісне обслуговування, а також є гарантія Вашої безпеки в дорозі.

Надійність, безпека і комфортність транспорту, висока культура водіїв і грамотна організація — гарантія високої якості наших послуг!

Забудьте про виснажливу дорогу і тісний транспорт. компанія "Premium Bus" гарантує Вам приємну подорож, а час пролетить непомітно швидко.

Аркадiя

Маршрут Дніпропетровськ Аркадія - ми пропонуємо автобусом поїхати на морі в 2018 році. Це поїздки в Аркадію з Дніпропетровська. Швидко і з комфортом. Пасажирські перевезення Дніпро - Аркадія.

Купити квиток в Аркадiю

Як купити квиток?

Для замовлення квитка в Аркадію і назад телефонуйте:
(063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19 viber

Назвіть диспетчерові дату, кількість пасажирів, і де вас забрати або куди довезти.

Транспортна компанія і офіційний перевізник. Поглянути всі наші маршрути.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів