Асканія Нова

Екскурсія в Аськанія Нова з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 550 грн.

Дата заїзду: 01.05; 02.05; 03.05; 09.05; 10.05;

Біосферний заповідник Аськанія-Нова - всесвітньо відомий национальний  заповідник України, єдиний в Європі куточок тіпчако-ковілового степу, яким ніколи не торкався плуг. Тут створений зоопарк, де зібрані птиці і звіри майже зі всіх країн світу. Дикі тварини містяться на волі або в напівневолі. Велику частину території займає живописний ботанічний парк з багаточисельними штучними озерами і ставками, в якому виростають дерева і чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі древньої Таврії!

Заповідник Аськанія Нова відрізняється від інших заповідників тим, що на його території окрім місцевих, аборигенних, степових видів дикої фауни, добре прижилися багато рідкісних тварин, привезених не лише з Європи і Азії, але з Африки, Австралії і Америки. Тут в обширних загородах зоопарку площею в 30 кв. км. містяться в напіввольних умовах зебри і антилопи, бізони і буйволи, олені і дикі коні - всього більше 1000 тварин 40 і гібридних форм. Ці "гості" аськанійськой степу давно вже відчувають себе в просторих вольєрах як вдома.

У своєрідному зоопарку заповідника міститься унікальна колекція тварин. Зебри, південно-американські верблюди, індійські і африканські антилопи, олені, страуси. У степу пасуться лами, шотландські поні, дикі коні – тарпани (кінь Пржівальського), американські бізони, кафрські буйволи; Сайгаки – прадавні копитні, ровесники мамонтів. Дрібні звірів багато: миші, хом'яки, є і тушканчики. Хищникі- тхори, лисиці, ласки, зустрічаються і горностаї.Якщо Ви любите птиць і тварин, запах  степу і кольорів або ви втомилися від міської метушні, то швидше відвідаєте заповідник, Вас чекають там незабутні хвилини єднання з природою і по-справжньому душевний відпочинок.

І якщо діти будуть уражені небувалим за різноманітністю і кількістю світом тварин і птиць, то туристи постарше знайдуть для себе дивно тихе місце, де можна відпочити душею. Тут Ви побачите фламінго, єгипетських чорних гусаків, африканських страусів, степових орлів, золотих фазанів і інших представників пернатого царства, яке налічує понад 60 видів. У заповідному степу мирно пасуться лами, благородні олені, блакитні гну, зебри, бізони і інші парнокопитні 18 видів. Багато видів тварин і рослин внесено до Червоної Книги. Навесні і літом з раннього ранку степ дзвенить від співу жайворонків і польових ковзанів, чоканья вертких кам'янок. Тут живуть близько 120 страусів, привезених з Австралії, Південної Америки і Африки. По парку поважно розгулюють фазани і павичі, на ставках плаває величезна кількість лебедів, фламінго, журавлів, диких гусаків і качок.

У заповідник "Аськанія Нова" входить прекрасний дендрологічний парк - "смарагдовий оазис" з тінистими алеями і живописними галявинами, що розкинувся на площі більше 200 га. Тут, в умовах здійснений безлісому посушливому степу Прісивашья, наполегливою і копіткою працею людини за декілька десятиліть створені всі характерні для України ландшафти: степовий, лісостеповий, приозерний, садовопарковий, садовий. Колекції парку налічує 1030 видів і форм деревинно-чагарникових і 1840 видів, форм і сортів трав'янистих рослин, з яких 76 належать до рідких і зникаючих, а 34 занесені в Червону книгу.

Заповідник знаходиться в Херсонської області. Щорік більше 150 тис. любителів природи відвідують "Аськанію-Нова" і знайомляться тут з багатствами унікального заповідного комплексу, справжньою перлиною півдня степової України.

Одноденна поїздка.

Тривалість 17 годин:

06 00 Виїзд групи з Дніпропетровська;

11 30 – 12 00 Прибуття в заповідник;

12 00 – 15 00 Екскурсійний маршрут Зоологічними і Дендрологічними парками;

15 00 – 17 00 Вільний час – прогулянка по заповіднику;

17 00 Збір групи, зворотний виїзд;

23 00 Прибуття до Дніпропетровська.

Регулярний збірний тур – субота, неділя

Вартість туру складає 550 грн.

У вартість входить:

- Проїзд

- Екскурсія з екскурсоводом

- Страховка пасажирів

Для колективних заявок надаються знижки.

Проїзд комфортабельними мікроавтобусами з району мешкання.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202