Екскурсія Кам'яна Могила + Святе джерело з.Терпіння з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 300 грн.

Дата заезда: 25.04; 01.05; 02.05; 09.05; 10.05;

 

Державний історико-археологічний музей-заповідник «Кам'яна Могила» віднесений до об'єктів культурної спадщини і внесений до Державного реєстру нерухомих пам'ятників України. У 2007 році «Кам'яна Могила» стала Державним історико-археологічним заповідником, а указом Президента України №815 від 10 вересня 2008 р. історико-археологічному заповіднику «Кам'яна Могила» привласнений статус Національного. Археологічний комплекс «Кам'яна Могила» претендує на включення в Список усесвітньої спадщини ЮНЕСЬКО.
Не проходят мимо Кам'яної Могили представники різних релігійних конфесій, які приходять сюди, щоб торкнутися історії віри і духовності, поклонитися «Священному горбу», що зберігає пам'ять про минуле індоєвропейцев від часів Аратти до наших днів. Особливо яскраво проходят язичеські свята і обряди. Та і всі, хто побував біля «Священної гори», відчувають заряд духовного очищення на довгі роки, згадуючи землю пращурів, яка гріє душі, веде в майбутнє.
Каменная Могила, підносячись в Приазовському степу поблизу міста Мелітополя, феноменальна сама по собі в людському розумінні. Вона древньо Стоунхенджа, єгипетських пірамід і всіх зіккуратов Сходу. Тому і була вона впродовж багатьох тисячоліть «меккою» древніх жерців Великого Степу, які залишили тут сакральні знаки своєї релігії.
Каменная Могила виконувала функції «світової гори», як Олімп в Древній Греції. Степовий горб – це своєрідна модель Світу, в якому відбилася суть космічного пристрою, тобто вхід в нижній, потойбічний світ. З іншого боку, Кам'яна Могила – це своєрідний храм, що сполучає три світи, – небесний, земний і підземний. І цю роль песчаниковий горб виконував багато тисячоліть.
О цілющих джерелах в селі Терпіння знають лише місцеві і небагато жителів Запорізької області. А марно, оскільки джерела ці дивні по своїх цілющих властивостях і маю здатність омолоджувати організм, очищаючи його від шлаків і вуглеводів. Краще всього це робити комбінуючи купання і пиття. Але, якщо попити можна завжди, то ось про купання не всі мріють. А все ж коштувало б, оскільки води джерел володіють величезною цілющою силою.

Одноденна поїздка.

Тривалість 11 годин:

8 00 Виїзд групи з Дніпропетровська

11 00 – 11 45  Екскурсія по музею

12 00 13 00  Екскурсія по заповіднику "Кам'яна могила"

14 00  Збір групи, виїзд в с. Терпіння

14 30 16 00  Купання в святих джерелах

16 15 Збір групи, зворотний виїзд до Дніпропетровська

19 00 Прибуття до Дніпропетровська

Регулярний збірний тур – субота, неділя.

Вартість поїздки складає 300 грн.

У вартість входить:

- Проїзд;

- Экскурсiя с экскурсоводом;

- Вхідні квитки в заповідник "Кам'яні могили";

- Страховка пасажирів.

Для колективних заявок надаються знижки.

Проїзд комфортабельними мікроавтобусами з району мешкання.