Кам'яна могила. с.Терпенье

 

Екскурсія Кам'яна Могила + Святе джерело з.Терпіння з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 300 грн.

Дата заезда: 25.04; 01.05; 02.05; 09.05; 10.05;

 

Державний історико-археологічний музей-заповідник «Кам'яна Могила» віднесений до об'єктів культурної спадщини і внесений до Державного реєстру нерухомих пам'ятників України. У 2007 році «Кам'яна Могила» стала Державним історико-археологічним заповідником, а указом Президента України №815 від 10 вересня 2008 р. історико-археологічному заповіднику «Кам'яна Могила» привласнений статус Національного. Археологічний комплекс «Кам'яна Могила» претендує на включення в Список усесвітньої спадщини ЮНЕСЬКО.
Не проходят мимо Кам'яної Могили представники різних релігійних конфесій, які приходять сюди, щоб торкнутися історії віри і духовності, поклонитися «Священному горбу», що зберігає пам'ять про минуле індоєвропейцев від часів Аратти до наших днів. Особливо яскраво проходят язичеські свята і обряди. Та і всі, хто побував біля «Священної гори», відчувають заряд духовного очищення на довгі роки, згадуючи землю пращурів, яка гріє душі, веде в майбутнє.
Каменная Могила, підносячись в Приазовському степу поблизу міста Мелітополя, феноменальна сама по собі в людському розумінні. Вона древньо Стоунхенджа, єгипетських пірамід і всіх зіккуратов Сходу. Тому і була вона впродовж багатьох тисячоліть «меккою» древніх жерців Великого Степу, які залишили тут сакральні знаки своєї релігії.
Каменная Могила виконувала функції «світової гори», як Олімп в Древній Греції. Степовий горб – це своєрідна модель Світу, в якому відбилася суть космічного пристрою, тобто вхід в нижній, потойбічний світ. З іншого боку, Кам'яна Могила – це своєрідний храм, що сполучає три світи, – небесний, земний і підземний. І цю роль песчаниковий горб виконував багато тисячоліть.
О цілющих джерелах в селі Терпіння знають лише місцеві і небагато жителів Запорізької області. А марно, оскільки джерела ці дивні по своїх цілющих властивостях і маю здатність омолоджувати організм, очищаючи його від шлаків і вуглеводів. Краще всього це робити комбінуючи купання і пиття. Але, якщо попити можна завжди, то ось про купання не всі мріють. А все ж коштувало б, оскільки води джерел володіють величезною цілющою силою.

Одноденна поїздка.

Тривалість 11 годин:

8 00 Виїзд групи з Дніпропетровська

11 00 – 11 45  Екскурсія по музею

12 00 13 00  Екскурсія по заповіднику "Кам'яна могила"

14 00  Збір групи, виїзд в с. Терпіння

14 30 16 00  Купання в святих джерелах

16 15 Збір групи, зворотний виїзд до Дніпропетровська

19 00 Прибуття до Дніпропетровська

Регулярний збірний тур – субота, неділя.

Вартість поїздки складає 300 грн.

У вартість входить:

- Проїзд;

- Экскурсiя с экскурсоводом;

- Вхідні квитки в заповідник "Кам'яні могили";

- Страховка пасажирів.

Для колективних заявок надаються знижки.

Проїзд комфортабельними мікроавтобусами з району мешкання.

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202