Екскурсії до Петриківки та Галушківкі з Дніпропетровська
Лого PremiumBus

Екскурсії до Петриківки і на хутір Галушковка з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 350 грн.

Дата заїзду:05.09; 12.09; 19.09; 26.09; 03.10; 10.10: уточнюйте по телефону;

Хутір «Галушковка» був заснований в кінці XVII століття запорізькими козаками, що оселилися на території Дикого Поля. До цього дня тут збереглися справжній побут козацтва і звичаї. Хутір знаходиться на території сучасного с. Гречаноє Петриківського р-ну Дніпропетровської області. хутір Галушковка Це унікальний комплекс, єдиний, в якому розташований макет козацького зміцнення «Сич» повністю відтворений по козацьких кресленнях і 3 селянських садиби, час споруди яких кінець 19 століття. Садиба, на території якої знаходиться музей сільського побуту, садиба художника часів козачества і садиба гончаря. Тут відвідувачам дадуть в руки справжній козацький лук. Ті, що бажають зможуть відчути себе небагато козаками і позмагатися в стрілянині. хутір ГалушковкаТак само є можливість як самостійно, так і з інструктором позайматися гончарною справою на справжньому козацькому верстаті.
Центр народного мистецтва "Петрикивка"
Центр народного іськусства
Сегодня колектив Центру об'єднує близько 40 провідних майстрів Петриковки, серед них 20 членів НСХУ, 5 Заслужених на майстрів народної творчості України.
хутір ГалушковкаКожен з народних майстрів Центру працює по власних задумах, має свою творчу особу, створює як ексклюзивні твори так і авторські серії робіт в різній техніці і матеріалах.
Найширше створюються вироби з дерева на токарній, столярній і ручно-різьбленій основах, які виготовляються з екологічно чистих, високоякісних матеріалів на базі древніх народних традицій регіону.
хутір ГалушковкаВиконуються розписи на папері, полотні, кераміці, а також створюються настінні розписи архітектурних об'єктів.
Среді замовників - Верховна Рада України, що ведуть банки і установи, хутір Галушковкаюридичні і фізичні особи. Продукція частково експортується до Франції, США, Канади.
Ізделія майстрів реалізуються із складу підприємства, а також через торгівельну мережу в Україні - хутір Галушковкахудожні салони НСХУ, інші галереї і магазини дарунків.
Обед на козацькому хуторе
"Обед на козацькому хуторі "Галушковка"
время проведення - 3 часа
1.Первое блюдо ( на вибір - капустняк, галушки, борщ)
2."Второе блюдо - козацька каша Кулеш""
3.Салат (на вибір - венігрет, капуста, буряк хріном)
4. Напій ( на вибір-компот, чай, каву)
5. Хлеб
Дополнітельниє послуги "Козацькі розваги": верхова їзда на коні,стрельба з лука і арбалета, метання ножів,топора включені у вартість!
Виєзд в 7 ранку від пам'ятника Петровському
Пребиваніє на території хутора з 8 до 11:00
Перєєзд до Центру народного мистецтва "Петриківка"
Екскурсія по виставковому залу
По бажанню (+20грн на місці) можливо пройті майстер клас з художниками центру.
Прібитіє до Дніпропетровська не пізніше 19:00
Стоїмость Проїзду і всієї програми - 350 грн