Петриківка та Галушківка

Екскурсії до Петриківки і на хутір Галушковка з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 350 грн.

Дата заїзду:05.09; 12.09; 19.09; 26.09; 03.10; 10.10: уточнюйте по телефону;

Хутір «Галушковка» був заснований в кінці XVII століття запорізькими козаками, що оселилися на території Дикого Поля. До цього дня тут збереглися справжній побут козацтва і звичаї. Хутір знаходиться на території сучасного с. Гречаноє Петриківського р-ну Дніпропетровської області. хутір Галушковка Це унікальний комплекс, єдиний, в якому розташований макет козацького зміцнення «Сич» повністю відтворений по козацьких кресленнях і 3 селянських садиби, час споруди яких кінець 19 століття. Садиба, на території якої знаходиться музей сільського побуту, садиба художника часів козачества і садиба гончаря. Тут відвідувачам дадуть в руки справжній козацький лук. Ті, що бажають зможуть відчути себе небагато козаками і позмагатися в стрілянині. хутір ГалушковкаТак само є можливість як самостійно, так і з інструктором позайматися гончарною справою на справжньому козацькому верстаті.
Центр народного мистецтва "Петрикивка"
Центр народного іськусства
Сегодня колектив Центру об'єднує близько 40 провідних майстрів Петриковки, серед них 20 членів НСХУ, 5 Заслужених на майстрів народної творчості України.
хутір ГалушковкаКожен з народних майстрів Центру працює по власних задумах, має свою творчу особу, створює як ексклюзивні твори так і авторські серії робіт в різній техніці і матеріалах.
Найширше створюються вироби з дерева на токарній, столярній і ручно-різьбленій основах, які виготовляються з екологічно чистих, високоякісних матеріалів на базі древніх народних традицій регіону.
хутір ГалушковкаВиконуються розписи на папері, полотні, кераміці, а також створюються настінні розписи архітектурних об'єктів.
Среді замовників - Верховна Рада України, що ведуть банки і установи, хутір Галушковкаюридичні і фізичні особи. Продукція частково експортується до Франції, США, Канади.
Ізделія майстрів реалізуються із складу підприємства, а також через торгівельну мережу в Україні - хутір Галушковкахудожні салони НСХУ, інші галереї і магазини дарунків.
Обед на козацькому хуторе
"Обед на козацькому хуторі "Галушковка"
время проведення - 3 часа
1.Первое блюдо ( на вибір - капустняк, галушки, борщ)
2."Второе блюдо - козацька каша Кулеш""
3.Салат (на вибір - венігрет, капуста, буряк хріном)
4. Напій ( на вибір-компот, чай, каву)
5. Хлеб
Дополнітельниє послуги "Козацькі розваги": верхова їзда на коні,стрельба з лука і арбалета, метання ножів,топора включені у вартість!
Виєзд в 7 ранку від пам'ятника Петровському
Пребиваніє на території хутора з 8 до 11:00
Перєєзд до Центру народного мистецтва "Петриківка"
Екскурсія по виставковому залу
По бажанню (+20грн на місці) можливо пройті майстер клас з художниками центру.
Прібитіє до Дніпропетровська не пізніше 19:00
Стоїмость Проїзду і всієї програми - 350 грн

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202