Подорож до Умані

Розклад автобусних рейсів

Автобуси Дніпро - Умань

Маршрут Час
Дніпро → Олександрія - Кропивницький (Кіровоград) → Умань Відправлення 20:00 - Прибуття 4:00

 

Автобуси Умань - Дніпро

Маршрут Час
Умань → Кропивницький (Кіровоград) - Олександрія → Дніпро Відправлення 20:00 - Прибуття 4:00

 

Дніпро Умань Дніпро Умань Дніпро Умань

 

Автобус Дніпро - Умань

Зупинимося на цьому місці докладніше. Екскурсії в Умань починаються з цього чудесного парку. Софіївський парк має унікальні пейзажами, фантастичними гротами, дзюркотливими ставками і складними скульптурами. У багатьох світових туристичних джерелах парк в Умані визнаний одним з кращих на ряду з парками Версаля, Потсдама і Флоренції. «Софіївка» у нас в країні отримала не тільки визнання, як природний скарб, майже всі відвідувачі називають його і найромантичнішим місцем. А це не просто так. Якщо відкрити історію створення цього місця, то ми дізнаємося, що парк створювався заради любові, і вже більше 200 років залишається кращим романтичним місцем.

Ідея парку з'явилася в 1796 році. Висунув її польський граф Станіслав Потоцький, будучи в особі губернатора Умані. Це був подарунок його дружині. Граф зустрів Софію, будучи в одному з подорожей. Він її побачив і закохався. Далі була захоплююча історія, так як вони обидва були одружені, і Потоцькому довелося викуповувати Софію.

Екскурсії в Умань проводяться цілий рік. Софіївський парк приймає туристів в будь-яку погоду, він прекрасний взимку, влітку або навесні, коли всі дерева розквітають. Але щоб поїздка в Умань була настільки зручною, наскільки це можливо, краще спланувати її заздалегідь, тим самим купити квиток, який пропонує маршрутка Дніпро - Умань - Дніпро.

 

Дніпро Умань Дніпро Умань Дніпро Умань

 

 

Маршрутки в Умань на Рош-Ха-Шана

Екскурсії в Умань проводять не тільки для того, щоб побачити романтичні місця, Софіївський парк. Місто також є центром паломництва ортодоксальних євреїв, які приїжджають сюди з різних країн світу, щоб відсвяткувати Новий рік, Рош-Ха-Шана і вшанувати пам'ять іудейського святого, засновника басдізма Бреслова, Ребе Нахмана, який похований в Умані.

 

Купити квиток

  • Зателефонуйте: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19
  • Чи напишіть нам на Viber: (068) 031 18 19
  • Ось і все, поїздка Дніпро - Умань готова
Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202