Подорож до Умані

Автобус в Умань

Саме місто Умань розташований в центральній Україні по дорозі однієї з основних доріг між Києвом і Одесою. Ми ж пропонуємо автобус Дніпропетровськ Умань і назад Умань Дніпропетровськ. Хоч в місті і немає великих історичних місць, але в ньому є чимало історичних пам'яток. Щороку безліч туристів приїжджають в Умань в Національний дендрологічний парк «Софіївка», який є справжнім мистецтвом садового дизайну і природним скарбом всієї України.

Розклад автобусних рейсів

Автобуси Дніпро - Умань

Маршрут Час
Дніпро → Олександрія - Кропивницький (Кіровоград) → Умань Відправлення 20:00 - Прибуття 4:00

 

Автобуси Умань - Дніпро

Маршрут Час
Умань → Кропивницький (Кіровоград) - Олександрія → Дніпро Відправлення 20:00 - Прибуття 4:00

 

Дніпро Умань Дніпро Умань Дніпро Умань

 

Автобус Дніпро - Умань

Зупинимося на цьому місці докладніше. Екскурсії в Умань починаються з цього чудесного парку. Софіївський парк має унікальні пейзажами, фантастичними гротами, дзюркотливими ставками і складними скульптурами. У багатьох світових туристичних джерелах парк в Умані визнаний одним з кращих на ряду з парками Версаля, Потсдама і Флоренції. «Софіївка» у нас в країні отримала не тільки визнання, як природний скарб, майже всі відвідувачі називають його і найромантичнішим місцем. А це не просто так. Якщо відкрити історію створення цього місця, то ми дізнаємося, що парк створювався заради любові, і вже більше 200 років залишається кращим романтичним місцем.

Ідея парку з'явилася в 1796 році. Висунув її польський граф Станіслав Потоцький, будучи в особі губернатора Умані. Це був подарунок його дружині. Граф зустрів Софію, будучи в одному з подорожей. Він її побачив і закохався. Далі була захоплююча історія, так як вони обидва були одружені, і Потоцькому довелося викуповувати Софію.

Екскурсії в Умань проводяться цілий рік. Софіївський парк приймає туристів в будь-яку погоду, він прекрасний взимку, влітку або навесні, коли всі дерева розквітають. Але щоб поїздка в Умань була настільки зручною, наскільки це можливо, краще спланувати її заздалегідь, тим самим купити квиток, який пропонує маршрутка Дніпро - Умань - Дніпро.

 

Дніпро Умань Дніпро Умань Дніпро Умань

 

 

Маршрутки в Умань на Рош-Ха-Шана

Екскурсії в Умань проводять не тільки для того, щоб побачити романтичні місця, Софіївський парк. Місто також є центром паломництва ортодоксальних євреїв, які приїжджають сюди з різних країн світу, щоб відсвяткувати Новий рік, Рош-Ха-Шана і вшанувати пам'ять іудейського святого, засновника басдізма Бреслова, Ребе Нахмана, який похований в Умані.

 

Купити квиток

  • Зателефонуйте: (063) 141 02 02, (066) 361 06 03, (068) 031 18 19
  • Чи напишіть нам на Viber: (068) 031 18 19
  • Ось і все, поїздка Дніпро - Умань готова

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів