Екскурсія Свято-Покровський храм село Рубановськоє з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 130 грн.

Дати заїздів уточнюйте по телефону.
Займаємося перевезенням організованих груп людей.

Свято–Покровський храм в селі Рубановськоє Дніпропетровської області побудований на красивому березі колишньої річки Роставіци засновницею Знаменовського монастиря ігуменею Єлизаветою на згадку про сина-декабриста. Раніше храм називали – Червона церква. Свято – Покровський храм  гордо височіє над селом, дивуючи своїм спокоєм, величчю і дивним дзвоновим дзвоном, повертаючим людям надію, віру, любов і доброту.На його території створений Історико-культурний заповідник.

Екскурсія Свято-Покровський храм село Рубановськоє з ДніпропетровськаТериторія храму упорядковується: посаджений фруктовий сад, город, розбиті квітники, влаштована невелика нижня церква, у дворі є колодязь.
Біля храму збереглися поховання священиків і засновника сіла – козака Рубана.

Місце дійсно дуже красиве. Як тільки ти заходиш на територію храму, тебе охоплює відчуття заспокоєння і благодаті. Довкола безліч кольорів, зелені. Жінки, що прислуговують при храмі, тобі привітно посміхаються. Тут після довгої і задушливої дороги ти можеш сісти на лавку під тінню дерев, попити води і умити особу із старого колодязя. Екскурсія Свято-Покровський храм село Рубановськоє з ДніпропетровськаА найголовніше - побувати на службі в храмі і почути настоятеля храму простого сільського священика батька Василя. Його слова западають в душу, від них стає спокійно і тепло. У храм поклонитися мощам ієрея Олександра і ігумені Єлизавети приїжджають люди з багатьох міст Дніпропетровської області і сусідніх областей. Отже тут завжди багатолюдно, особливо в свята і вихідні дні.Є в цього храму і одна цікава особливість. Екскурсія Свято-Покровський храм село Рубановськоє з ДніпропетровськаВ помещение храма нужно заходить без обуви (или в сменной обуви). Річ у тому, що підлоги в храмі вистелені килимами, пожертвуваними храму жителями сіла. Тому якщо ви вирішите бути присутнім на службі, візьміть з собою змінні тапочки.

 

Екскурсія Свято-Покровський храм село Рубановськоє з Дніпропетровська
rubanovskoe park-07
Екскурсія Свято-Покровський храм село Рубановськоє з Дніпропетровська
с.Рубановское, храм. Днепропетровская обл
с.Рубановское, храм. Днепропетровская обл
карпы Кои в пруду с.Рубановское, храм.

Одноденна поїздка.

Тривалість 11 годин:

7 00 Виїзд групи з Дніпропетровська

9 00 Прибуття в Рубановськоє. Служба (в недiлю)

9 00 – 11 30  Екскурсія по території храму, відвідини музею Манжури.

12 30 14 00  Знаменський жіночий монастир.

14 00  Збір групи, зворотний виїзд до Дніпропетровська

16 00 Прибуття до Дніпропетровська

Регулярний збірний тур – субота, воскресіння.

Вартість поїздки складає 130 грн.

У вартість входить:

- Проїзд;

- Екскурсія з екскурсоводом;

- Вхідні квитки;

- Страховка пасажирів.

Для колективних заявок надаються знижки.

Проїзд комфортабельними мікроавтобусами з району мешкання.