Софіївський парк. Умань

У парку можна прогулятися під тінистими кронами дерев рідкісних порід, загадати бажання в печері в незвичайному гроті, підкотитися на човні і побачити річку підземного царства Аїда, помилуватися красивими водопадами, погодувати білочок і лебедів.

Автобусний тур в Софієвку – як подорож в казку на один день. Насолодиться невимовною красою парку «Софіївка» сьогодні може той, що кожен бажає. Вхід відкритий абсолютно для всіх. Наша компанія організовує регулярні екськурсиі в Софіївський парк в Умані, щоб подарувати кожному мандрівникові можливість побачити своїми очима буйство і різноманітність живої природи серед рукотворних ландшафтів. Поєздки до Умані з Днепропетровська автобусами дослідного перевізника «Premium Bus» не залишать байдужим жодного туриста!

Дні екскурсій розписані на 2 місяці вперед. Дати (тут потрібно перерахувати дати екскурсій). Щоб забронювати місце в автобусі, зв'яжіться з диспетчером нашої компанії. І по телефону погоджуйте місце і час відправлення.

Вартість екскурсійного туру 550 грн. з людини. У вартість поїздки до Умані входить транспортне обслуговування за екскурсійною програмою, послуги гіда, а також страховка. Додатково оплачуються вхідні квитки (дошкільникам, учасникам АТО і пенсіонерам безкоштовно), екскурсійне обслуговування в парку, особисті витрати (обід, розваги, сувеніри).

Чому поїздки до Умані з Дніпропетровська краще замовляти у нас?

Наша компанія організовує регулярні тури і екскурсії до Умані з Дніпра. Ми робимо все, щоб у кожного клієнта залишилися самі кращі враження від поїздки: не лише швидко і комфортно довеземо до пункту призначення, але і допоможемо з користю провести час в одному з найкрасивіших парків України. До послуг пасажирів комфортабельне автобус Дніпро – Умань, оснащеним м'якими кріслами-сидіннями з регульованими спинками, телевізором, Wi-fi, а також кондиціонером з системою клімат контролю.

Для нас поважно забезпечити пасажирам максимальний рівень комфорту під час поїздки. Тому всі автобуси «Premium Bus» в ідеальному технічному стані – окрім регулярного професійного техобслуговування кожен маршрут перевіряється безпосередньо перед самим рейсом. А в подорожі вас супроводжують кращі і дослідні гіди.

Пассажірськие перевезення Дніпропетровськ Умань - це не просто регулярні екскурсії в Софіївський парк. Це ще одна можливість отримати незабутні враження від подорожей, організованих компанією «Premium Bus»!

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202