У парку можна прогулятися під тінистими кронами дерев рідкісних порід, загадати бажання в печері в незвичайному гроті, підкотитися на човні і побачити річку підземного царства Аїда, помилуватися красивими водопадами, погодувати білочок і лебедів.

Автобусний тур в Софієвку – як подорож в казку на один день. Насолодиться невимовною красою парку «Софіївка» сьогодні може той, що кожен бажає. Вхід відкритий абсолютно для всіх. Наша компанія організовує регулярні екськурсиі в Софіївський парк в Умані, щоб подарувати кожному мандрівникові можливість побачити своїми очима буйство і різноманітність живої природи серед рукотворних ландшафтів. Поєздки до Умані з Днепропетровська автобусами дослідного перевізника «Premium Bus» не залишать байдужим жодного туриста!

Дні екскурсій розписані на 2 місяці вперед. Дати (тут потрібно перерахувати дати екскурсій). Щоб забронювати місце в автобусі, зв'яжіться з диспетчером нашої компанії. І по телефону погоджуйте місце і час відправлення.

Вартість екскурсійного туру 550 грн. з людини. У вартість поїздки до Умані входить транспортне обслуговування за екскурсійною програмою, послуги гіда, а також страховка. Додатково оплачуються вхідні квитки (дошкільникам, учасникам АТО і пенсіонерам безкоштовно), екскурсійне обслуговування в парку, особисті витрати (обід, розваги, сувеніри).

Чому поїздки до Умані з Дніпропетровська краще замовляти у нас?

Наша компанія організовує регулярні тури і екскурсії до Умані з Дніпра. Ми робимо все, щоб у кожного клієнта залишилися самі кращі враження від поїздки: не лише швидко і комфортно довеземо до пункту призначення, але і допоможемо з користю провести час в одному з найкрасивіших парків України. До послуг пасажирів комфортабельне автобус Дніпро – Умань, оснащеним м'якими кріслами-сидіннями з регульованими спинками, телевізором, Wi-fi, а також кондиціонером з системою клімат контролю.

Для нас поважно забезпечити пасажирам максимальний рівень комфорту під час поїздки. Тому всі автобуси «Premium Bus» в ідеальному технічному стані – окрім регулярного професійного техобслуговування кожен маршрут перевіряється безпосередньо перед самим рейсом. А в подорожі вас супроводжують кращі і дослідні гіди.

Пассажірськие перевезення Дніпропетровськ Умань - це не просто регулярні екскурсії в Софіївський парк. Це ще одна можливість отримати незабутні враження від подорожей, організованих компанією «Premium Bus»!