Софіївський парк. Умань

Регулярні екскурсії в Софіївський парк в Умані.

Днi экскурсiй:05.09; 07.11; 14.11; 21.11; 28.11; 05.12; уточнюйте по телефону.

Ви не останітесь байдужими від фантастичних по своїй красі оранжерей, мостів, фонтанів, статуй, природних джерел, озер, шлюзів, островів, підземної річки, водопадів і гротів.

Вартість туру 550 грн/чел.

Днi экскурсiй: 07.11; 14.11; 21.11; 28.11; 05.12; уточняйте по телефону.

Купити квиток: маршрутка в Умань

uman,sofievskiy park-01uman,sofievskiy park-03

 

Замовляючи поїздку в Софіївський парк, багато клієнтів запитують нас, чому він є таким популярним і в чому його унікальність. Відповідь простій: спробуйте назвати інше місце, де під час однієї екскурсії ви можете побачити разом фантастичні по своїй красі оранжереї, мости, фонтани, статуї, природні джерела, озера, шлюзи, острови, підземну річку, водопади і гроти. Цим і пояснюється той факт, що щорік більше напівмільйона чоловік відвідує національний дендрологічний парк «Софіївка».

Компанія «Premium Bus» має великий досвід організації турів і поїздок з Дніпропетровська до Умані, де і знаходиться Софіївський парк.

uman,sofievskiy park-04uman,sofievskiy park-05uman,sofievskiy park-06

 

uman,sofievskiy park-09

Цей дивний пам'ятник садово-паркового мистецтва був заснований в кінці XVIII століття графом Станіславом Потоцким, і з того часу кожен новий власник прагнув прикрасити Софіївський парк і додай в нього свою родзинку. Таким чином дендропарк перетворився на справжню туристичну перлину України — тут ви зможете знайти більше 2000 деревних і трав'янистих рослин зі всього світу (у тому числі екзотичні і унікальні види), а екскурсоводи розповідять вам дивні історії про пам'ятки «Софіївки». Що коштує лише величезний фонтан «Змія», що працює без єдиного насоса, Англійський парк з Партерним амфітеатром або підземна річка Ахеронт, конструкція якої приголомшує геніальністю інженерного розрахунку. Якщо ви збираєтеся до Умані самостійно або групою і хочете отримати максимальне задоволення від поїздки з Дніпропетровська і назад, краще всього замовити тур в нашій компанії.

Парк «Софіївка» є не лише шедевром ландшафтної архітектури, але і вважається пам'ятником щирої любові — польський магнат, що створив парк, назвав його на честь своєї дружини, Софії.

Не дивно, що поїздки в Софіївський парк користуються такою популярністю у закоханих, які навіть мають можливість зареєструвати свій брак в павільйоні Флори. А окрім всіляких турів і екскурсій молодожони можуть знайти безліч романтичних місць для весільних фотографій: тераса Муз, грот Венери, Венеціанський місток і, звичайно, Рожевий павільйон на Острові Любові.

uman,sofievskiy park-07

Опис пам'яток парку і доступних турів займе не одну сторінку, а інфраструктура «Софіївки» досить розвинена, щоб задовольнити будь-які вимоги відвідувачів — до ваших послуг кафе, магазини і готелі. Окрім відвідин традиційних екскурсій, ви також можете поплавати на поромі і гондолі, зробити верхову прогулянку або просто побродити таємними стежками і послухати голоси птиць і звуки води.

Компанія «Premium Bus» зробить все, щоб у вас залишилися найкращі враження від поїздки з Дніпропетровська до Умані, і допоможе вам з користю провести час в прекрасному Софіївському парку з його непередаваною атмосферою, просоченою романтикою, заспокоєнням і гармонією.

 uman,sofievskiy park-10  uman,sofievskiy park-11
 uman,sofievskiy park-13  uman,sofievskiy park-14

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Компанiя “Premium Bus

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

© 2018 PremiumBus - перевезення пасажирів