Хортиця

Хортиця

32838841Вартість поїздки складає 320 грн.

Дати заїзду уточнюйте по телефону;

 

32838841Вартість поїздки складає 350 грн.

Дати заїзду:  уточнюйте по телефону;

Наша компанія здійснює поїздки і організовує тури з Дніпропетровська на Хортицю. Хортиця, відомий історико-культурний пам'ятник України і найбільший острів на Дніпрі, є ідеальним местомом для індивідуальних і групових екскурсій. Тут у будь-який час роки доступні унікальні за своєю природою можливості для любителів всіх видів відпочинку.

Zaporizka Sich 01 Zaporizka Sich 02 Zaporizka Sich 03 Zaporizka Sich 04 Zaporizka Sich 05 Zaporizka Sich 06 Zaporizka Sich 07 Zaporizka Sich 08 Туристичні поїздки на Хортицю дозволять вам познайомитися з безліччю видатних історичних пам'яток, які підкорять уяву навіть тих, хто ніколи не захоплювався історією. А цінителі культурних традицій по гідності оцінять тематичні екскурсії, що надають можливість доторкнутися до духовного і матеріального надбання запорізького козацтва. Як завжди, компанія «Premium Bus» зробить все, щоб забезпечити максимальний комфорт під час поїздки з Дніпропетровська на Хортицю і високу якість обслуговування при оформленні турів.

Останнім часом все більшою популярністю серед дорослих і дітей користується мережа туристичних маршрутів екологічної спрямованості. Вашій увазі пропонуються пішохідні, тематичні, теплоходи, дендрологічні і інші види екскурсій, пов'язані як з природними, так і з археологічними пам'ятниками острова. Запланувавши поїздку на Хортицю в нашій компанії, ви також матимете доступ до традиційних способів туризму і відпочинку — багаточисельні музеї, меморіальні комплекси, бази відпочинку і санаторії завжди до ваших послуг!

Хортиця, символ вільного козацтва, залучає не лише історичними екскурсіями, але і своєю природою. Окрім унікальних історико-культурних турів, меморіально-туристичних комплексів, культових споруд, фольклорно-етнографічних театрів і музеїв, ви зможете насолодитися дивними по своїй красі ландшафтами заповідника. Практично неможливо описати враження людини, яка після короткої поїздки з індустріального Дніпропетровська опиняється в казковому місці з хортіцкимі первостепямі, природними лісами, живописними балками, заповідними плавнями і прадавніми скелями.

Неповторна природа, багата історія і дивна енергетика є тими чинниками, які дозволяють острову бути лідером по посещаємості— щороку сотні тисяч туристів здійснюють поїздки на Хортицю. Звернетеся в компанію «Premium Bus» і ми допоможемо вам вирішити будь-які питання, пов'язані з турами, екскурсіями або поїздками з Дніпропетровська на Хортицю.

 

Car Sprinter Xxl

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Car Sprinter Xl

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Car Vito

Mercedes Vito (9 мест)

Car C180

Mercedes Benz С180 W202

PremiumBus
Телефон:

(068) 031 18 19

(063) 141 02 02

(066) 361 06 03

+7 (910) 260 78 67

E-mail: premiumbus2@gmail.com
© 2019 PremiumBus - перевезення пасажирів