Хортиця

 

Екскурсії і поїздки на острів Хортиця з ДніпропетровськаВартість поїздки складає 350 грн.

Дати заїзду:  уточнюйте по телефону;

Наша компанія здійснює поїздки і організовує тури з Дніпропетровська на Хортицю. Хортиця, відомий історико-культурний пам'ятник України і найбільший острів на Дніпрі, є ідеальним местомом для індивідуальних і групових екскурсій. Тут у будь-який час роки доступні унікальні за своєю природою можливості для любителів всіх видів відпочинку.

Запорізька Січ Запорізька Січ Туристические поездки на Хортицу из Днепропетровска. Туристические поездки на Хортицу из Днепропетровска Туристические поездки на на Запорожскую Сечь из Днепропетровска Экскурсии на Запорожскую Сечь из Днепропетровска Запорожская Сечь Экскурсии Фото экскурсии на Запорожскую Сечь. Театр казацкого боя Туристичні поїздки на Хортицю дозволять вам познайомитися з безліччю видатних історичних пам'яток, які підкорять уяву навіть тих, хто ніколи не захоплювався історією. А цінителі культурних традицій по гідності оцінять тематичні екскурсії, що надають можливість доторкнутися до духовного і матеріального надбання запорізького козацтва. Як завжди, компанія «Premium Bus» зробить все, щоб забезпечити максимальний комфорт під час поїздки з Дніпропетровська на Хортицю і високу якість обслуговування при оформленні турів.

Останнім часом все більшою популярністю серед дорослих і дітей користується мережа туристичних маршрутів екологічної спрямованості. Вашій увазі пропонуються пішохідні, тематичні, теплоходи, дендрологічні і інші види екскурсій, пов'язані як з природними, так і з археологічними пам'ятниками острова. Запланувавши поїздку на Хортицю в нашій компанії, ви також матимете доступ до традиційних способів туризму і відпочинку — багаточисельні музеї, меморіальні комплекси, бази відпочинку і санаторії завжди до ваших послуг!

Хортиця, символ вільного козацтва, залучає не лише історичними екскурсіями, але і своєю природою. Окрім унікальних історико-культурних турів, меморіально-туристичних комплексів, культових споруд, фольклорно-етнографічних театрів і музеїв, ви зможете насолодитися дивними по своїй красі ландшафтами заповідника. Практично неможливо описати враження людини, яка після короткої поїздки з індустріального Дніпропетровська опиняється в казковому місці з хортіцкимі первостепямі, природними лісами, живописними балками, заповідними плавнями і прадавніми скелями.

Неповторна природа, багата історія і дивна енергетика є тими чинниками, які дозволяють острову бути лідером по посещаємості— щороку сотні тисяч туристів здійснюють поїздки на Хортицю. Звернетеся в компанію «Premium Bus» і ми допоможемо вам вирішити будь-які питання, пов'язані з турами, екскурсіями або поїздками з Дніпропетровська на Хортицю.

 

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XXL (21 место)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Sprinter XL (19 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Vito (9 мест)

Mercedes Benz С180 W202

Mercedes Benz С180 W202